Dubfire na Citadele live nevystoupí, pořadatel mu nezajistil techniku

V pátek měl poprvé v Česku předvést Dubfire svůj projekt live hybrid. To se však nestane, pořadatel mu totiž nebyl schopen zajistit potřebnou techniku, tudíž se oblíbený íránský umělec představí pouze v DJ setu.

23.9. 2015 20:11:44 | informace | Carl W

Vyjádření pořadatele:

Technické problémy a komplikace spojené s dopravou této techniky ze strany pořadatele komplikují prezentovat na Citadele projekt live hybrid!
Tato liveshow je velmi specifická a na tolik propracovaná, že se nám bohužel nedopařilo vše splnit. Problémem je, že například výkonný videoprojektor, který je klíčový pro liveshow hybrid, se nenachází v celé České republice, a rakouský dodavatel dnes oznámil, že z důvodu jiného pronájmu na další den není technicky možné jej dopravit do Brna. Další efektem, který by chyběl, by bylo použití CO2, které je v Bobycentru, dle nové vyhlášky zakázáno používat. Fanoušci ale nemusí smutnit, Dubfire na Citadelu dorazí a užijí si jej 2 x více než při liveshow, která trvá 60min, v dj setu Mr.Dubfire vystoupí 120min!” dodává za pořadatele Markéta Drápalová. Věříme, že dvounásobný čas Dubfirea strávený za DJ pultem Vás potěšil a zároveň se za tyto komplikace omlouváme.
25.9.2015 Citadela proběhne standartně od 20:00 a plánovaný konec je na 7:30 ráno.

Jak bude vypadat line-up? Čti zde!

PARTYINFO

Citadela

25.09.2015 Bobycentrum, Brno
DJs: Dubfire (live), Tools Project, Kaisersoze, Hory_Doly, JB + Flesh, Deivis, Subdubs, Orbith + Subgate
Cena: 399 - 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně