Blíží se Syndicate 2015

Tisíce fanoušků elektronické taneční hudby s přídavkem „hard“ se po roce opět sejdou v německém Dortmundu. Známý komplex hal ­ Westfalenhallen, opět hostí další ročník megapárty Syndicate.

22.9. 2015 18:12:11 | informace | Langy

Ani letos nebudou chybět scény Masters of Hardcore, Rough Zone a Hardstyle Kingdom. Letos navíc Classic District s opravdu silným line­upem.

V hlavní Aréně se můžeme těšit na hardcore královnu Korsakoff vs Re­Style, live vystoupení Angerfist nebo Neophyte Records Allstars. V této formaci si společně zařádí pánové Neophyte, Tha Playah, Panic a Evil Activities. Dále vystoupí např. Dr. Peacock, Nosferatu, Negative Audio nebo sympatická Miss K8.

Hardtechno a Industrial scéna ­ Rough Zone ­ nabídne jména jako BMG, O.B.I. & Viper XXL, Pappenheimer, Candy Cox nebo Arkus P. Hardstyle fans se můžou těšit na sety lidí jako Digital Punk, Crypsis, Warface, Radical Redemption a další. A koho nabídne Classic District? Zde se představí Mental Theo, Buzz Fuzz, Pavo, Bass­D, Vince, Ruffneck, Predator, J.D.A. a další.

To vše v sobotu 3. října 2015 od 20 do 07 hodin. Cena vstupenky je v předprodeji 49 EUR, na místě pak 57 EUR.

Více informací najdete na oficiálních webovkách.

Video: Syndicate 2015 - Trailer

PARTYINFO

Syndicate

03.10.2015 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Korsakoff + Re-Style, Angerfist, Neophyte Records Allstars, Dr. Peacock, Nosferatu, Negative Audio, Miss K8, BMG, O.B.I. + Viper XXL, Pappenheimer, Candy Cox, Mental Theo, Buzz Fuzz, Pavo, Bass-D, Vince, Ruffneck, Predator, J.D.A. a další
Cena: 49 / 57 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně