Ida Engberg pořádá techno akci na podporu syrských uprchlíků

O tom, že právě v Evropě probíhá krize ohledně nejen syrských uprchlíků, se asi netřeba zmiňovat. Lidé opustili své bojem sužované země a hledají útočiště jinde.

16.9. 2015 15:42:47 | life style | Carl W

Hodně lidí hledá v rámci uprchlické krize nějaké řešení a jedním z nich je i techno diva a manželka Adama Beyera - Ida Engberg. Společně s promotérem Ikonem tak narychlo dali dohromady hodně zajímavý line-up, který se objeví v belgickém klubu Labyrinth.

Chybět nebudou Adam Beyer, Davide Squillace, Matthias Tanzmann, Butch, Guti, Marc Houle, Heidi, Christian Smith, Yousef nebo Marco Faraone. Akce se odehraje už zítra. Vstupné pro studenty činí 10€, pro ostatní 25€. Za 50€ pak koupíte i backstage pass a máte možnost setkat se se všemi DJs osobně.

Výdělek z akce bude rozdělen mezi organizace The UN Refugee Agency (UNHCR), International Rescue Committee, Migrant Offshore Aid Station a Médecins Sans Frontières (MSF) International. Tak ať se akce podaří a pokud chcete Idu vidět hrát exkluzivní tříhodinový set, tak vyražte do Antverp!

PARTYINFO

Techno For Humanity

17.09.2015 , Antwerp
DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Butch, Davide Squillace, Matthias Tanzmann, Guti, Marc Houle, Heidi, Christian Smith, Yousef, Marco Faraone, RENEE, Tofke, Ugur Yurt, Raw District, Kapibaraf
Cena: 10 / 25 / 50 €
REKLAMAREKLAMA