Mrkni se na line upy pro 37. týden

Léto tradičně uzavře Shotgun, v Roxy zahrají Matrix & Futurebound, na brněnské Vendetě bude slavit její kápo Kotlyk. Tak vybírej!

11.9. 2015 07:55:40 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

11.9. 2015

Boom Splash

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 – Pierre Marco
21.30 – Giacomo
23.00 – Audiorockers
00.00 – Matamar
01.00 – New World Sound
02.30 – The Jockers
03.30 – Tigi
04.30 – Dom

11.9. 2015

Creative Citadela Warm Up

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Rob Smile
23.30 - Schwing
00.30 - Subgate
01.30 - Dema
03.15 - Kaisersoze
04.30 - Michael J

11.9. 2015

Dnb.sk Presentz

Bratislava, SubClub

22.00 - Bassing
00.00 - Kutlo
01.30 - Rockwell
03.00 - Matis + Kutlo

11.9. 2015

Eats Everything

Praha, Roxy

22.00 - Eska
21.30 - Pavel Bidlo
01.00 - Eats Everything
03.00 - Schwa + Fatty

11.9. 2015 - 12.9. 2015

Shotgun 2015

Hrádek nad Nisou, Areál Kristýna

pátek
20.00 - Rafo + Disco Møreti
23.30 - Manuel Fischer
02.00 - Mix Mup
03.00 - Skaph

2nd
20.00 - Volnej Průběh Welcome Jam
23.00 - Low Profile
01.00 - Amit
03.00 - Kopeczek + Skuban

sobota
20.00 - Layup + Raphael Kosmos
23.00 - Interstellar Funk
01.30 - Elektrabel (live)
02.30 - Ansome (live)
03.30 - Sinnan

2nd
20.00 - Volnej Průběh Welcome Jam
21.30 - Theya
23.00 - Hatti Vatti (live)
00.00 - Seba
02.00 - Rudeboy
03.30 - Volnej Závěr

11.9. 2015

Vendeta

Brno, Fléda

21.00 - Daka
22.00 - Spool
23.00 - Modetech
00.30 - Tr Tactics
02.00 - Birg + Dizztrict
03.00 - Afterlife + Dekor
04.00 - Mania
05.00 - b2b

bar
20.30 - El Waca
22.00 - Parabot
23.00 - EAC DJs
01.00 - The Tchendos DJs aka Wokurka + Voita
03.00 - Kotlyk & Yak
05.00 - BreakMatch

3rd
21.00 - Musicant
22.30 - The Tchendos DJs
00.30 - iGore

12.9. 2015

Camp rock for all

Štěchovice,

15.30 - Crionic
16.45 - K2
18.30 - Squad96
20.00 - Rollberg
21.15 - Dizenter
23.00 - Wishmasters

12.9. 2015

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Tintin
00.30 - Dan Cooley
03.00 - Deff

12.9. 2015

Matrix & Futurebound

Praha, Roxy

21.00 - Mersi
22.30 - Thiew
00.00 - Bifidus Aktif
01.00 - Matrix & Futurebound
02.30 - Suki
03.30 - Halbax

2nd
22.00 - Insane
00.00 - Alex Palmer
02.00 - Nikola

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně