Rave.cz slaví narozeniny s Takaaki Itohem!

Náš server slaví 15 let a je nasnadě to i řádně oslavit. Gratulovat nám přijede z Japonska milovník energického a temného techna, který má u nás nespočet fanoušků - Takaaki Itoh!

30.8. 2015 20:44:44 | | rave

Rave.cz je tady už 15 let a my to chceme oslavit i s vámi. Tak se nenechte dvakrát pobízet. 6. listopadu se sejdeme v brněnském Perpetu, kde to řádně zapijeme a oslavíme. 

Takaakiho asi netřeba moc představovat. Na svém kontě má víc jak tři tucty desek, objevuje se na pódiích celého světa včetně slavné japonské halovky Wire13 nebo evropských Awakenings či Mayday.

Nějakým záhadným způsobem ale v posledních 13 letech na své evropské tour vynechával Brno, naposledy tu hrál v roce 2002. Tak ho zde pojďme přivítat, jak se sluší a patří!

Nutno dodat, že Takaaki je teď opravdu ve formě a proto si moc ceníme, že se nám povedlo vyjednat si pro naší oslavu exkluzivní čtyřhodinový set.

Poslechni si: Takaaki Itoh - Shinjo Civic Forest, Yamagata, Japan (15.8.2015)

Line-up doplní DJové, které se po dobu působění našeho serveru vždy motali kolem a přispívali zajímavým obsahem. Tudíž se těšte na Noise a společný set Carla W s Upgradem.

PARTYINFO

15 Years of Rave.cz

06.11.2015 Perpetuum, Brno
DJs: Takaaki Itoh, Carl W + Upgrade, Nois
Cena: 100 / 150
REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYREKLAMA