Polská Mayday zná kompletní line-up

Jako každý rok, tak i letos v listopadu se Mayday stěhuje do Polska. A láká na zajímavá jména, aspoň co se techna týče. V line-upu nechybí Dave Clarke, Klaudia Gawlas, Sam Paganini, Felix Kröcher, Rebekah, The Advent, Brian Sanhaji, DJ Emerson nebo Miss Djax.

25.8. 2015 15:17:58 | informace | Carl W

Vše zůstává při starém: listopad, Katowice, hala Spodek, 3 pódia a podtitul Making Friends. Lístky jsou již nyní k dispozici, ten základní za cca 850,- korun, VIP za necelé dva tisíce a Superior, který je s noclehem v nedalekém hotelu Best Western, za necelé čtyři a půl tisíce.

A na koho vás polská Mayday láká? Technaře potěší Dave Clarke, The Advent nebo Miss Djax, ty ostatní třeba Robin Schulz, Richard Durand a Tom Swoon. A jako tradičně nebude chybět ani Dr. Motte. Těšíte se?

PARTYINFO

Mayday Poland 2015

07.11.2015 Spodek, Katowice
DJs: The Advent (live), Brian Sanhaji (live), Jam (live), Friends of Mayday (live), Robin Schulz, Richard Durand, Tom Swoon, Dave Clarke, Klaudia Gawlas, Sam Paganini, Felix Kröcher, Lexer, Dr. Motte, East & Young, Hardy Hard, Rebekah, DJ Emerson, Miss Djax, Dune, DJ Dag, Ralf Drastic, Siasia, Poziom-X, Jaco, Diana D’Rouz + Carla Roca, Michał Lazar, Adam de Great
Cena: 135 Zł
REKLAMAREKLAMA