Švýcarská Street Parade se blíží!

Po roce se opět rozdunní ulice švýcarského Curychu. V sobotu 29. srpna se uskuteční ta největší open air party na světě, 24. ročník Street Parade. Motto letošní taneční demonstrace za svobodu, mír, lásku, velkorysost a toleranci zní „Magic Moments“.

25.8. 2015 10:11:09 | informace | Langy

Tento festival fascinuje už více než 20 let nejen své fanoušky, ale také DJs z celého světa. Zažít elektrizující atmosféru největší taneční události pod širým nebem patří mezi povinnost každého správného fandy elektronické hudby. Letos se Street Parade uskuteční o tři týdny později než obvykle. Důvodem jsou velké stavební práce v ulicích Curychu.

Vše odstartuje tradičně ve 13:00 hodin na trase, která je dlouhá přes dva kilometry. Hudební produkci předvede kolem třiceti nazdobených kamionů a po celé trase bude celkem šest pevných stageí. Na nich se letos představí např. EDX, Felix Kröcher, Deniz Koyu, Fedde le Grand, Felix Jaehn, Luciano, Plastik Funk, Robin Schulz, Tujamo a mnoho dalších.

Na ostatních floatech budou ke slyšení styly jako House, Deephouse, Techhouse, Progressive, Trance, Goa, Psy, Hardcore, Frenchcore, Techno, Minimal, Hardstyle, Raw a další. Např. na tranceovém „Synergy Events“ vystoupí Holanďan Jorn van Deynhoven, dále Woody van Eyden, Madwawe atd. Loni do Curychu dorazilo na 950 000 návštěvníků, letos by účast mohla být podobná. Plánujete si udělat výlet? Stojí to za to!

Video: Street Parade Zuerich - Official Trailer 2015

PARTYINFO

Street Parade 2015

29.08.2015 , Curych
DJs: EDX, Felix Kröcher, Deniz Koyu, Fedde le Grand, Felix Jaehn, Luciano, Plastik Funk, Robin Schulz, Tujamo, Jorn van Deynhoven, Woody van Eyden, Madwawe etc.
REKLAMAREKLAMA