Mrkni se na line upy pro 34. týden

Čeká nás velký víkend, hlavně kvůli Mácháči. Ale nabízí se i další festivaly - třeba Kačeři nebo Lesní Párty. Tak vybírej!

21.8. 2015 06:45:20 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.8. 2015

Broken Orchestra

Brno, Perpetuum

22.00 - Curly Bracket
23.00 - Heft
00.00 - Fish
01.00 - Protagonist
02.00 - Calli + 2Nine
03.00 - 2Nine
04.00 - Survivors

21.8. 2015

Hardware

Bratislava, SubClub

22.30 - HU
00.30 - Peal
02.30 - Recis

21.8. 2015 - 22.8. 2015

Kačeři 2015

Horčápsko,

pátek
18.00 - O.K.mžik
18.50 - Nohama nad zemí
19.50 - Bikini karneval
21.00 - Plexis
22.10 - E!E
23.30 - The Switch
00.40 - Anthems

2nd
18.00 - Krastra sound
22.00 - Robo & Ona
23.00 - Pixie
00.30 - Deadly Viperz
02.30 - PB Jungle Company

3rd
22.00 - Mira Smarda

sobota
16.00 - Zlomená 14
16.50 - Klika
17.50 - Sunflower Caravan
18.50 - Lo Dost
20.00 - PSH
21.30 - The Feud
23.00 - Pipes and Pints
00.20 - Pawnshop

2nd
14.00 - a Stojáka
15.00 - DJ workshop
16.00 - Robo
17.00 - JOhn Happy
18.00 - Tom P
19.00 - Šlapy
20.00 - Roberto Chochola
21.00 - N.Dee
22.00 - Pavel Bidlo
23.30 - Chris Sadler
01.00 - Gunjah
02.30 - Fatty M
04.00 - Tomas Drex + Andre Lesu + Meduz

21.8. 2015 - 22.8. 2015

Mácháč 2015

Doksy, Klůček

pátek
18.00 - Franky Ripper
19.00 - Manene
20.00 - Matamar
21.00 - EKG
22.00 - Franky Rizardo
23.00 - Disciples
00.00 - Madeon
01.30 - Don Diablo
03.00 - Cedric Gervais
04.30 - Firebeatz

2nd
18.00 - Nemo
19.00 - Matth3w
20.00 - Revis
21.00 - Tibiza
22.00 - Michal Breeth
23.00 - Thin & Thick
00.00 - Paride Saraceni
01.30 - Carlo Lio
03.00 - Subgate
04.00 - Tools Project
05.00 - Golpe + Michael J

sobota
15.00 - T-zee
16.00 - Paco + Pedro
17.00 - Pavel Bidlo
18.00 - Manio
19.00 - Loutka
20.00 - Tommy Rogers
21.00 - Michael Burian
22.00 - Enrico
23.00 - Goldfish
00.00 - Julian Jordan
01.00 - Sander van Doorn
02.30 - Audiorockers
03.30 - Richard Reynolds
04.30 - Chris Sadler

2nd
15.00 - Yorge
16.00 - Schmiddek
17.00 - Pete Walk
18.00 - Skipworker
19.00 - TGT
20.00 - Miquel
21.00 - Pavel Krejdl
22.00 - Toky
23.00 - Džejár
00.00 - Just Be
02.00 - Lucca
03.00 - Orbith
04.00 - Boss
05.00 - Kaisersoze

22.8. 2015

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - Depka
00.00 - Ronnie
02.30 - Van Drift

22.8. 2015

Lesní Párty 2015

Ostopovice, Přírodní amfiteátr

Divadlo:
17.00 - Divadlo II. Pád - Supercharada aneb Švejkspírovské slavnosti

house
15.00 - Ticho Lesa Soundsystem
19.00 - Marthy
21.30 - Stanique Hell
23.00 - FlyTech
00.30 - Aparat live
01.30 - Lumiere
03.00 - Javas
04.30 - Joshek
05.45 - Ecco & Darren Wilkinson

techno
19.00 - Peter Pea
20.00 - Ivka
21.30 - Unclean
23.00 - Liner
00.30 - Elektrabel
01.30 - Makarov
03.00 - Skaph
04.30 - Navr aka Rvan
05.30 - Logitronik03

22.8. 2015

No culture, no future

Praha, Akropolis

22.00 - b2b
23.00 - Aspire
00.00 - Ozone
01.00 - Pmdr
02.00 - Skáčko
03.00 - Volume Plus
04.00 - Feela

2nd
22.00 - b2b
22.45 - Paan
23.30 - Rob
00.15 - 0Chuck
01.00 - Mill
01.45 - Tokátko
02.30 - Sionni
03.15 - Shark8
04.00 - Flyplender
04.45 - b2b

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně