Luboš Virág stále nevrátil peníze majitelům vstupenek za zrušený OOAF

Majitelé vstupenek, kteří se letos těšili na bratislavský Only Open Air Festival, stále nedostali své peníze a chystají hromadnou žalobu.

17.8. 2015 18:33:15 | informace | Carl W

Před akcemi, kde figuruje Celebration.sk nebo Bonus Vision Luboše Virága, jsme několikrát varovali. Přesto se našlo hodně lidí kteří si, i přes jeho mezinárodní ostudu způsobenou pořadatelskými kiksy, lístky koupilo.

Virágova "historie":

A jak to vlastně bylo letos s Only Open Air Festivalem? Vystoupit měli Paul Van Dyk, Robin Schulz, Pendulum nebo Simon Patterson. Nakonec se však akce zrušila, protože DJs oznámili, že nedostali zaplaceno. A ti fanoušci, kteří si koupili vstupenky, měli dostat své peníze logicky zpět. A to se taky nestalo, přestože pořadatelé byli již ve "finální části kumulování zdrojů". 

Od té doby však Celebration.sk ani Bonus Vision na svých sociálních sítích nekomunikují a fanoušci se tak chystají podat hromadnou žalobu. Pokud jste taky majiteli lístků a přejete si se hromadné žaloby zúčastnit, pište na mail: zalobaooaf@gmail.com. Více informací pak najdete na facebooku.

Jak šel čas s OOAF 2015:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně