Deadbeat vydá album Walls & Dimensions

V listopadu se dočkáme jubilejního desátého alba dubby techno inovátora Scotta Monteitha. Stejně jako jeho předchozí tři vyjde i toto LP na jeho labelu BLKRTZ.

12.8. 2015 18:08:06 | nové desky | Carl W

Kanadský rodák žijící v Berlíně, který se pohybuje na pomezí dubby techna, minimalu a experimentální elektroniky, jde s kůží na trh v podobě desátého alba. Scott Monteith je neúnavný producent a letos stihl vydat již několik desek - mimo jiné i na labelu Setha Trexlera Visionquest.

Na novém albu Walls & Dimensions najdeme kolabora s vokalisty Finkem, Franziskou Grohmann aka Delhiou de France a Elifem Becirem. Na tracku Stekker Forever! mu také vypomáhal violoncellista Maarten Vos a k I Get Low (který si můžete poslechnout níže) si vypomohl vlastními vokály.

Album vyjde na třech vinylech, na CD i digitálně 6. listopadu. Předcházet mu budou dva vinylové releasy, které s Walls & Dimensions úzce souvisí. Ten první s názvem Walls & Dimensions I vyšel tento týden a najdeme na něm čtyřicetiminutovou verzi ambientního tracku Lights For Lele. 4. září pak očekáváme desku Walls & Dimensions II, kde najdeme rozšířené tracky I Get Low a Rage Against The Light.

Poslechni si: deadbeat - I Get Low (Extended Mix)

Tracklist:

Walls & Dimensions
01. Ain't No More Flowers feat. Fink
02. I Get Low
03. Rage Against The Light feat. Delhia de France
04. Tired People Get Up
05. Stekker Forever! feat. Maarten Vos
06. Keep On Pushing
07. Got To Carry On feat. Elif Becir
08. Lights For Lele

Walls & Dimensions I
01. Lights For Lele (Extended Mix)

Walls & Dimensions II
01. I Get Low (Extended Mix)
02. Rage Against The Light (Extended Instrumental Mix)

REKLAMAREKLAMA