BTL Agency ruší FSOE 400 s Ferry Corstenem

Na konci října se měla v Praze konat akce Future Sound of Egypt: 400 s Ferrym Corstenem a mnoha dalšími hosty. Kvůli úmrtí Zdeňka Masopusta se však akce ruší.

4.8. 2015 17:16:17 | informace | Carl W

Prohlášení BTL Agency:

Event FSOE 400 plánovaný na 28.8.2015 v Forum Karlín je zrušen. Bohužel vzhledem k tragické události spojené s úmrtím ředitele společnosti a následným těžkostem tím spojených a způsobených nejsme schopni tuto akci FSOE 400 pro Vás uskutečnit tak aby byla provedena v kvalitě, na kterou jste u nás zvyklí. Bohužel doba, po kterou jsme nemohli na přípravě této akce pracovat byla oproti našim předpokladům příliš dlouhá a není v našich silách ji dokončit bez předpokládaných ohromných ztrát.
Věřte, že nás tato situace velmi mrzí, ale je to jediné řešení, které v současné době můžeme udělat. Ještě jednou se všem omlouváme za nepříjemnosti s tím spojené.

Vrácení vstupného:
Jakožto pořadatel této akce přebíráme zodpovědnost za vrácení vstupného. Všichni klienti, kteří si zakoupili vstupenku, mají nárok na vrácení peněz. Chcete-li zažádat o vrácení vstupného, zašlete nám prosím e-mail na adresu: refund@btl-agency.cz. Termín, do kterého můžete žádat o vrácení vstupného, je 3.9.2015.

PARTYINFO

Future Sound of Egypt [zrušeno]

28.08.2015 Forum Karlín, Praha
DJs: Ferry Costen, Alex Di Stefano, Aly & Fila, Arctic Moon, Indecent Noise, Driftmoon, Thomas Coastline, Ferry Tayle, Dan Stone, John O’Callaghan, Mark Sherry, Mohamed Ragab, Will Atkinson
REKLAMAREKLAMA