Na druhé Dark Hall vystoupí Tomcraft

Po prvním díle se brněnská Dark Hall stěhuje do haly Malá Amerika a nabídne taky dva zahraniční vystupující. Vystoupí tu v Česku oblíbený Němec Tomcarft a slovinský Tomy Declerque.

30.7. 2015 12:39:58 | informace | rave

Akce se přesouvá do haly na Malé Americe, která se nachází v samotném srdci Brna, a to přímo pod katedrálou sv. Petra a Pavla (Petrov) v těsné blízkosti hlavního nádraží. Stejně jako tomu bylo v loňském roce, hala nabídne hlavní pódium se zahraniční účastí, jednu VIP stage s tuzemskou houseovou špičkou, přilehlé bary, občerstvení i sociální zázemí. Teď už se ale pojďme kouknout, kdo konkrétně přijal na druhý ročník této temné halovky pozvání.

Prvního z headlinerů akce není určitě zapotřebí příliš představovat, jelikož tato ikona německého zvuku, která nejednou vynikla svými hity na příčkách světových hitparád a největších tanečních eventech, není nikdo jiný, než samotný Tomcraft. Tohoto velmi prověřeného DJe právě pro halové akce doplní neméně zajímavý představitel inteligentního techno soundu ze Slovinska, Tomy Declerque, který zde zazářil naposledy v Sono centru a nouze nebude ani o oblíbeného slovenského matadora Tokyho. Více informací najdeš v tiskové zprávě.

Video: Tomcraft - Like A Roller

PARTYINFO

Dark Hall

10.10.2015 Malá Amerika, Brno
DJs: Tomcraft, Tomy, Declerque, Toky, Hydrophonic, Jerry, Thin & Thick, Dazy + Wolf, Phil Albedo
2nd: Loutka, Arco, Javas, Mathiass O‘Zana
Cena: 190 - 390
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně