Mrkni se na line upy pro 30. týden

20 let legendárních techno akcí na jižní Moravě připomene festiválek Influence, ve Svitavách kuňkne Rosnička, Plzeň se těší na Paul Van Dyka a snad i na asi stou reprízu tradičního českého doprovodu... Tak vybírej!

24.7. 2015 03:40:31 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.7. 2015

#NRG Open Air

Velké Pavlovice,

22.00 - Depka
23.00 - Uteru5
00.00 - Survey Petticoat (live)
01.00 - Mort'n
02.00 - DJ Aka

24.7. 2015

Bassproof

Brno, Favál

21.00 - Ghostbusters
23.00 - Dephzac
00.00 - Subtension
01.30 - X. Morph
03.00 - Fil White

24.7. 2015

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
00.30 - Orbith
05.30 - konec

24.7. 2015 - 25.7. 2015

Ibiza Dance Exploration

Špindlerův Mlýn, Dolská

pátek
20.00 - Substance D
23.00 - Michael C
01.00 - Chris Sadler
03.00 - Substance D

sobota
21.00 - Mizza
22.00 - Substance D
00.30 - Subgate
02.00 - Substance D

24.7. 2015

Mácháč Club Tour 2015

Mlékojedy, Free-D Bar

21.00 - Revis
23.00 - Billy Bright + Phil Crow
00.30 - Enrico
02.00 - Paco + Pedro
03.30 - Pekos

24.7. 2015 - 25.7. 2015

Rosnička 2015

Svitavy,

pátek
17.00 - Jayah
18.30 - Bad Boyz Sound
20.00 - Led'n'Ice
21.30 - Vec
23.00 - Midi Lidi
00.30 - Fertilizer
01.30 - HRTL
02.30 - Tools Project
04.00 - Destroyer
05.00 - Tempa

2nd
15.00 - Pornz + MidiCrookz
18.00 - Rivendel
20.00 - TRND
21.30 - Kabinet Toma Holiče
22.30 - Layup
00.00 - Popper–C
01.00 - Eva Porating
02.30 - Oli_N
04.00 - MI + Atape
07.00 - Rosnička Soundsystem

sobota
18.00 - DevyB
20.00 - Jahtec Jammin Job
21.30 - Dreadsquad
23.00 - WWW
00.00 - Alyaz
01.00 - A- Cray
02.00 - Current Value
03.00 - Methlab
04.00 - Vaczech
05.00 - Crashman + Gr3p + Karpa

2nd
14.00 - Rosnička Soundsystem
16.30 - Peter
18.30 - Abu
19.45 - Atrey
21.15 - Omek
23.00 - Unclean
00.30 - Subject Lost
01.30 - Ala
02.30 - Binar
03.30 - Segment + Citty
05.30 Kostka

25.7. 2015

Cihelna House

Morkovice - Slížany, Cihelna

17.00 - Czida + Wiit
19.30 - Grepfruit
21.00 - Animal Project
22.00 - Filippi
23.00 - Ian Kita
00.00 - Loutka
01.30 - Hory Doly
02.30 - Pikesh + Wiit + Czida

25.7. 2015

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Jirka Kadlec
00.00 - Dan Cooley
02.30 - Roman Rosi
04.30 - Jirka Kadlec

25.7. 2015 - 26.7. 2015

Ibiza night open air

Náklo, Molo no. 1

18.00 - free open mix
21.00 - Johnas V
22.00 - Patrick Watson
23.00 - ÄŚmelda
00.00 - Mettik
01.00 - Raar
02.30 - Palo Langa
03.30 - ?

D'n'B
18.00 - free open mix
20.00 - Mindcontrol
21.00 - Novice
22.00 - Arra
23.00 - The Jaykobs (live)
00.00 - Deltaphoenix
01.00 - Symplex
02.00 - Pe:Te
03.00 - Shiwazz + B-Style
04.00 - Julans-P

sobota
??.?? - Bassbeat Crew
20.30 - Marast
22.00 - Michael Loro
23.00 - Advocaat
00.00 - Scrappy
01.00 - Mettik
02.00 - Dybezz
03.00 - ?

25.7. 2015

Influence 2015: dvacet let poté

Břeclav,

20.00 - Chris Pera
21.00 - Rusty Fox + Papi Oil
22.00 - Chief!Mama
22.30 - Jaqullin
23.30 - Tager
00.30 - Toky
01.30 - Joro
02.30 - Thin & Thick
03.30 - Jerry
04.30 - Elektrabel
05.15 - ?

25.7. 2015

Pilsen Dance Music Festival

Plzeň,

18.00 - Rusty
19.00 - Chris Sadler
21.00 - Millan Weekender
22.00 - Michal Poliak + San
00.30 - Michael Burian
02.00 - Paul Van Dyk
04.00 - Tomcraft

25.7. 2015

Špilas Warmup

Brno, Perpetuum

22.00 - Vyrys
00.30 - Guntro
02.30 - Marcel De Valerio

31.7. 2015 - 1.8. 2015

Beseda u bigbítu 2015

Tasov,

pátek
16.30 - 17.15 Midnight Climax
18.00 - 18.45 Div I Ded
19.30 - 20.15 Tangled Eye
21.00 - 22.00 Korben Dallas
23.00 - 00.00 Seward
00.45 - 01.30 Vložte Kočku
02.15 - 03.00 The Complication

sobota
12.00 - 12.45 Horňácká Cimbálová Muzika Libora Supa
13.30 - 14.15 Katarzia
15.00 - 15.45 Jü
16.30 - 17.15 Zdeněk Bína Trio
17.15 - 17.30 Soutěž Písničkářů
18.00 - 18.45 Bad Karma Boy
19.30 - 20.30 Wovoka
21.30 - 22.30 Von Spar + Ada
23.30 - 00.15 Fallgrapp
01.00 - 01.45 Chiki Liki Tu-A
02.30 - 03.15 Ventolin

31.7. 2015

Mácháč Club Tour 2015

Velké Pavlovice, Millenium

21.00 - Kenneth Spice + Tony
00.00 - Enrico
01.30 - Michael Burian
03.00 - Peet Crue

31.7. 2015

Techno

Brno, Perpetuum

22.00 - Foxx
23.30 - Wolf
01.00 - Dazy
02.30 - Warphil
04.00 - Kaja Puczek

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně