Ansome nebo Interstellar Funk vystoupí na Shotgun Festivalu

12. ročník českého festivalu se vrací k vodní nádrži Kristýna a láká na zajímavá jména, která udávají tempo undergroundové hudby ve světě.

23.7. 2015 09:41:38 | informace | Carl W

Známý holandský DJ Interstellar Funk je posledním přírůstkem mezi zahraniční hosty 12. ročníku Shotgun festivalu v Hrádku nad Nisou. Druhý záříjový víkend tak vystoupí po boku umělců jako Ansome live, Mix Mup live, Amit, Seba, Manuela Fischera či Hatti Vattiho. Support obstarají Low Profile, Rudeboy, Theya, Volnej Průběh Djs - Stanzim, Rade, Ahz, Nitrous,Touchwood, dále pak Skaph, Kopeczek & Skuban, Rafo, Elektrabel live, Sinnan, Disco Møreti či Layup & R.Kosmos.

Festival u vodní nádrže Kristýna, hodinu autem z Prahy, i letos pokračuje v nastoupeném trendu a drží se filozofie, podle níž je na prvním místě hudba. Vizuální stránka samozřejmě hraje důležitou roli, což dokládá třeba loňský strhující videomapping na nádvořích hradu Grabštejn, ale těžiště strategie celého festivalu leží především v hudební dramaturgii a ladění lineupu na obou pódiích. A v tom nemá v Česku Shotgun festival obdoby. Více informací najdeš v tiskové zprávě.

Vstupenky:

Poslechni si: Shotgun Podcast 17 - Sinnan

PARTYINFO

Shotgun 2015

11.09.2015 - 12.09.2015 Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou
DJs: Ansome (live), Mix Mup (live), Hatti Vatti (live), Elektrabel (live), Interstellar Funk, Manuel Fischer, Rafo, Seba, Amit, Sinnan, Disco Møreti, Layup + R.Kosmos, Skaph, Low Profile, Kopeczek + Skuban, Rudeboy, Theya, Touchwood, Ahz, Nitrous, Stanzim, Rade
Cena: 300 / 500
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně