Chorvatský Barrakud Festival se blíží

Čtvrtá edice známého festivalu se chystá na pláži Zrce v Chorvatsku. Čeká nás 8 dní, 7 nocí a 15 hodin hudby každý den v podání těch nejpovolanějších: Sven Väth, Guy Gerber, Paul Kalkbrenner, Adam Beyer, Maceo Plex a další!

23.7. 2015 09:13:50 | informace | Carl W

Zrce na ostrově Pag patří v Chorvatsku k místům, kde se zaručeně vždy něco děje. Od 8. srpna se tu koná již po čtvrté známý Barrakud Festival. Během jednoho týdne tu vystoupí Sven Väth, Guy Gerber, Paul Kalkbrenner, Adam Beyer, Maceo Plex, Dubfire a mnozí další. Lístky jsou stále k dipozici, buď na celý festival (119€ - 179€) nebo i na jednotlivé dny zvlášť (20€ - 35€). Program je pak doplněn o zajímavé boat párty a after-párty v Papaya Clubu. Pokud se cítíte na to propařit sedm dní v kuse, tak je letošní Barrakud Festival jasná volba.

Video: Barrakud in Pag 2014 - Official Documentary

PARTYINFO

Barrakud Festival 2015

08.08.2015 - 14.08.2015 , Novalja
DJs: Sven Väth, Guy Gerber, Paul Kalkbrenner, Adam Beyer, Maceo Plex, Recondite, Matthias Tanzmann, Dubfire, Ellen Allien, Ilario Alicante, Joris Voorn, Davide Squillace, Dennis Ferrer, Disciples, Adapter, Alex Nilmar, Alessio Lerma, Andrea Oliva, APPARELL, Barnt, Damir Hoffman, Los Suruba, Maceo Plex, Marc Maya, Maurizio Schmitz, Oliver Dollar, Philipp & Cole, Re_Named, Sam Divine, Shaded, Shall Ocin, Simon Adams a další
Cena: 119 - 179 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně