We Are Your Friends bude v kinech už od září

Společnosti Warner Bros. Pictures a StudioCanal uvádějí generační film We Are Your Friends. Titulní role v tomto režijním celovečerním debutu Maxe Josepha (reality show kanálu MTV Catfish: Láska online) ztvárnili Zac Efron (Sousedi), Emily Ratajkowski (připravovaný Vincentův svět, Zmizelá) a Wes Bentley (Interstellar, Hunger Games).

20.7. 2015 09:28:06 | placená inzerce | rave

We Are Your Friends je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.

Joseph film režíruje podle scénáře, který napsal společně s Meaghan Oppenheimer podle předlohy Richarda Silvermana. Producenty filmu jsou Tim Bevan, Eric Fellner a Liza Chasin, koproducenty jsou Silverman a Johanna Byer. Hudebním poradcem je Randall Poster (Vlk z Wall Street, Divergence a Rezistence, Spring Breakers).

Cleny Josephova filmového štábu jsou hlavní kameraman Brett Pawlak (The Wannabe, Průšvihář), vedoucí výpravy Maya Sigel (Stopky lásky, Gun Hill Road), vedoucí střihu Terel Gibson (Phantom, D-Train) a návrhářka kostýmů Christie Wittenborn (30 minut nebo méně, Já a Ty a všichni ostatní).

Film bude uveden v ČR 3.září 2015.

Video: We Are Your Friends - trailer s českými titulky

REKLAMAREKLAMA