Industrialyzer a Andrea Belluzzi hvězdami techna na Air festivalu!

Jak už naznačují poslední informace, letošní Air festival bude o něco menší. To se však žádným způsobem nepromítne do programu JZD Techno stage, která bude mít line up naopak silnější než v letech minulých. Podtitul pódia „slunce, seno, techno„ jasně napovídá o čem tato stage bude a jak už se stalo malou tradicí, patek bude patřit českým djs a sobota slovenskému techno.

17.7. 2015 07:35:52 | informace | Pstruh

Největší lákadla programu? Tahounem pátečního večera bude portugalský producent a dj Ricardo Rodrigues aka Industrialyzer se svojí live show. Pravá ruka The Adventa je u nás velice populární díky svému podání techna a nechybí u nás ani letos v létě. V sobotu pak nastoupí italský techno hřebec žijící v současnosti v Berlíně Andrea Belluzzi.

Video: Aftermovie JZD Techno Stage 2014

Mezi českými zástupci nechybí Kaisersoze, Džejár, Tools project (Nois vs Spiriakos) nebo Destroyer Live. Sobota bude jako vždy patřit slovenskému technu s jeho čelními představiteli. Dnes už legendární jména, jejichž tracky byly nadčasové již před 10 lety, nabídnou to nejlepší, co slovenská scéna nabízí. Toky, Boss a Loktibrada předvedou svůj industriálně kovový zvuk a hangár se zcela jistě bude otřásat v základech. Svatou trojici pak doplní Grining, Hu a Drahosh.

Těšit se můžete na další desítku jmen, skvělou atmosféru a 2 dny plné techna!

Poslechni si: Andrea Belluzzi - Radio Show Episode 19 (2014)

PARTYINFO

Air Festival 2015

07.08.2015 - 08.08.2015 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Industrialyzer (live), Andrea Belluzzi, Loktibrada, Toky, Boss, Destroyer (live), Grining, Hu, Džejár, Subgate, Miquel, Drahosh, Kaisersoze , Tools Project, Ravic, Michael J, Denysa, Michael Burian, Chris Sadler, Kristian Calderon, Mejsi, Jeanlige, nFiX & Candice, Rudeboy, Toni Glide, Andre Moretti, Michael C, Forbidden Society, Volume Plus
Cena: 150 / 200 / 250
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně