V Brně se otevře nový klub Exit

Bývalý brněnský klub Abajo, který najdeme v samém centru na Náměstí Svobody, ponese název Exit. Má se jednat o klub, který si „nespletete s diskotékou“.

16.7. 2015 09:09:29 | informace | Carl W

Kdy přesně bude klub oficiáně otevřen zatím není jasné, mělo by se to snad stihnout do začátku klubové sezóny. Více informací najdete níže v tiskové zprávě:

Sound cafe & bar Vyhlídka, Terraza bar a Andy Smitth Vám tímto představují Exit.

Již velmi brzy otevřeme v suterénu Domu Pánů z Lipé nový taneční klub s názvem Exit, který propojí zábavu a široké spektrum hudebních stylů prezentovaných v této historické budově.

Exit prezentuje význam slova klub, který si nespletete s diskotékou. Exit si nehraje na underground. Exit je výhradně pro 18+. Exit je klub, kde uslyšíte aktuální produkci tanečních stylů.

Exit je industriální, magicky temný a rozhodně neotřelý.

Celý prostor je vytvářen ve spolupráci s mladými architektkami ze studia „Brčko design“.

Těšit se můžete na zahraniční DJs, českou DJskou špičku a zcela nové projekty pod dohledem zakladatele Exit music clubu DJe Andyho Smitthe, který je jeden z nejoblíbenějších brněnských djs, s bohatými zkušenostmi z klubové scény.

V průběhu realizace Vám budeme postupně odkrývat tvář jednotlivých částí. Dva bary, VIP salonek s vlastním vstupem, profesionální ostraha, a propojení barového zázemí prezentovaného Sound cafe & bar Vyhlídka a Terraza baru jsou zárukou večírků, které si budete pamatovat!

Během následujícího měsíce Vám budeme přinášet další podrobnosti z příprav a zákulisí klubu, takže rozhodně zůstaňte s námi…

Těšíme se na Vás! Team Exit music club.

 

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně