Air Festival zase nezvládá organizaci a vrací vstupné

Nástupce nechvalně známého a pořadatelsky absolutně nezvládnutého Sun Festivalu má problémy. Nepodařilo se mu zabookovat slibovaného headlinera a vrací vstupné.

14.7. 2015 09:56:03 | informace | Carl W

Air nastavil cenu vstupenky pro letošní ročník na 890,- korun s tím, že zde vystoupí „současné TOP hvězdy světové EDM“. Měsíc před festivalem však žádná taková hvězda oznámena nebyla. A tak pořadatelé vydali prohlášení, kde potvrzují, že se sice festival uskuteční, ale v daleko menším měřítku a vstupné bude činit 150,- korun.

Prohlášení pořadatelů:

AIR Festival 2015, který je plánován na 7. a 8. srpna 2015 v areálu Festivalparku v Hradci Králové, proběhne v řádném termínu. Festival však letos nebude možné realizovat v takovém rozsahu, jak tomu bylo loni a jak bychom si přáli.
K tomuto stavu zásadně přispěla zdlouhavá jednání s neustále se měnícími podmínkami a přístup některých představitelů města Hradce Králové, kteří nám pro pořádání festivalu odmítli pronajmout část prostor, bez kterých se akce nedá realizovat. Vzhledem těmto k dlouhodobým komplikacím nebylo dosud možné podepsat ani zásadní bookingy zahraničních umělců. Z výše uvedných důvodů se tedy bude AIR Festival konat pouze v menší formě, a to v Sunparku, přičemž program úzpůsobíme tak, abychom alespoň tento prostor maximálně využili a akce mohla proběhnout.
Jsme si vědomi, že celá akce dostává tímto jinou podobu a některá očekávání majitelů zakoupených vstupenek tak nebudou touto změnou naplněna. Proto bude možné všechny vstupenky vrátit v místě zakoupení, kde vám posléze bude vráceno vstupné.
Na AIR Festival, který proběhne v Sunparku, se začnou od 14.7. prodávat v sítích Eventim.cz a Pandaticket.cz nové vstupenky za 150 Kč.
O detailech dvoudenního programu vás budeme informovat v následujících dnech.

Jedinou dobrou zprávou by zatím mohlo být vystoupení Industrialyzera na JZD pódiu, které si návštěvníci minulý rok pochvalovali. 

PARTYINFO

Air Festival 2015

07.08.2015 - 08.08.2015 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Industrialyzer (live), Andrea Belluzzi, Loktibrada, Toky, Boss, Destroyer (live), Grining, Hu, Džejár, Subgate, Miquel, Drahosh, Kaisersoze , Tools Project, Ravic, Michael J, Denysa, Michael Burian, Chris Sadler, Kristian Calderon, Mejsi, Jeanlige, nFiX & Candice, Rudeboy, Toni Glide, Andre Moretti, Michael C, Forbidden Society, Volume Plus
Cena: 150 / 200 / 250
REKLAMAREKLAMA