Blíží se polský Sunrise Festival

Tak jako každý rok se uskuteční v polském přímořském městečku Kolobrzeg veleúspěšný festival s příznačným názvem Sunrise Festival, který pořádá polská agentura MDT Production.

8.7. 2015 08:46:00 | informace | Tomstar

Termín festivalu 24. – 26. 7. 2015 se nezadržitelně blíží a my Vás tak můžeme seznámit s podrobnosti o tomto konceptu. Na portálu biletysunrise.pl, jsou ještě stále k dostání lístky na páteční line-up v ceně 159 zl nebo VIP za 600 zl. Veškeré podrobnosti naleznete na sunrisefestival.pl .

V pátek vystoupí např.: Fedde le Grand, Sander van Doorn, Heldens, Don Diablo a mnoho dalších. V sobotu namátkou Steve Aoki, Rehab, Firebeatz, Nervo nebo jmenovec autora tohoto článku Tom Staar. S blížícím se rozedněním v neděli rozpoutá after plný zážitků na zaplněné pláži tradičně polský oblíbenec Miqro se svými přáteli. Kdo nezažil tuto afterpárty, jako by nebyl.

Pro koho budou 2 noci a after málo, tak je přichystán ještě line-up na nedělní večer, který je zaměřen hudebně do historie. Tradičně zde hrají hlavní guru festivalu DJ Kris a také Gregory a mnohé návštěvníky bude jistě zajímat známé jméno Jochen Miller. Na festivalu funguje platební systém u občerstvení formou žetonů, které zakoupíte při vstupu na pokladnách.

PARTYINFO

Sunrise Festival 2015

24.07.2015 - 26.07.2015 , Kołobrzeg
DJs: Tujamo, Sander van Doorn, Oliver Heldens, Julian Jordan, MDE, Don Diablo, Fedde le Grand, Tom Swoon, Carnage, Mikro, Dirty Rush & Gregor es, Matush, Dave Metz, Steve Aoki, Rehab, Firebeatz, Kryder, Michael Calfan, Tom Staar, Nervo, Roko, AK9, Gromee, Tchami, Dj W, Miqro, Neevald, Bartes, Groove Cocktail, Milk Mish, Mibro, Mc JacobA, Peran, Krzysztow Chochlov, Jochen Miller, Gregory, Dj Kris.
Cena: 150 - 300 Zł
REKLAMAREKLAMA