Amsterdam Music Festival představil kompletní line-up

Amsterdam Music Festival je největší taneční událostí celosvětově vyhlášeného Amsterdam Dance Eventu, který letos proběhne ve dnech 14. až 18. října 2015. Letos navíc AMF bude dvoudenní.

30.6. 2015 16:19:38 | informace | Langy

Tento mladý festival se konal poprvé v roce 2013 v prostorách RAI. O rok později zvolili organizátoři nový prostor, kterým je obří Amstardam ArenA. Každoročně lidé z celého světa cestují do Amsterdamu na ADE, aby společně prožívali hudbu, umění, poznávali nové technologie v rámci hudebních seminářů, konferencí atd. Na každém rohu je cítit atmosféra párty scény v nizozemském Amsterdamu. A právě poslední dny tohoto fantastického týdne budou patřit dvoudennímu Amsterdam Music Festivalu, kde se představí špička předních světových DJs. To vše pod hlavičkou Alda Events.

16. a 17. října vystoupí lidé jako Alesso, Armin van Buuren, David Guetta, Dimitri Vegas and Like Mike, Hardwell, Klingande, Martin Garrix, Oliver Heldens, Robin Schulz, Showtek, Tiësto, Vicetone, Yellow Claw.

Cena vstupenky na oba dva dny je stanovena na 110 EUR, VIP 180 EUR.

Video: Amsterdam Music Festival 2014 (Aftermovie)

PARTYINFO

Amsterdam Music Festival 2015

16.10.2015 - 17.10.2015 Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Martin Garrix, Nervo, Vicetone + Alesso, David Guetta, Klingande, Oliver Heldens, Robin Schulz, Showtek, DJ Snake, Tiësto, Yellow Claw
REKLAMAREKLAMA