Mrkni se na line upy pro 25. týden

Svojšice (možná naposled), United Islands of Prague, Soundfeer, warm up na Prigl, prostě léto je tu a snad vyjde i počasí. Tak vybírej!

19.6. 2015 04:16:32 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.6. 2015

Red Bull Tour Bus

České Budějovice,

19.00 - Robot
19.50 - The Petebox
21.00 - Vladimir 518 & Mike Trafik
22.00 - konec

18.6. 2015 - 20.6. 2015

United Islands of Prague 2015

Praha,

pátek

Kinského zahrada
15.30 - 16.10 Electric Lady & The Funk Band
16.30 - 17.15 Mucha
17.45 - 18.50 Zrní
19.20 - 20.20 Purist
20.50 - 22.00 Mydy Rabycad

Kampa
15.00 - 15.45 Holden Caulfield
16.15 - 17.00 Katarzia
17.30 - 18.15 Ille
18.45 - 19.45 The Away Days
20.15 - 21.15 Lanugo

Střelecký ostrov
14.50 - 15.30 Sky to Speak
16.20 - 17.00 Himalayan Dalai Lama
18.00 - 18.50 Dalekko
19.50 - 20.30 Ghost of You

sobota

Kinského zahrada
11.00 - 12.00 DVA
12.30 - 13.15 Daniel Levi
14.00 - 15.00 Monkey Business
15.30 - 16.20 Bad Karma Boy
16.40 - 17.40 Crash Island
18.10 - 19.00 Midi Lidi
19.30 - 20.30 East India Youth
21.00 - 22.00 Birth of Joy

Kampa
11.15 - 12.00 Noisy Pots
12.15 - 13.00 Lukas Landa
14.00 - 15.00 Mr. Mina
16.00 - 17.00 Lenka Dusilová a Baromantika
18.00 - 19.00 Tvrdý/Havelka
20.15 - 21.30 Fismoll

Dětský ostrov
12.00 - 13.30 Andre Allin
14.00 - 15.00 Cincinaty
15.30 - 16.30 Monikino Kino
17.00 - 18.00 Gagarin
18.30 - 19.30 Zlokot
20.00 - 21.30 PSH Live Band!

19.6. 2015

7. Nebe Closing Party

Brno, 7. Nebe

20.00 - Cuba6
21.00 - Patricia
22.00 - Michal Pesina
23.00 - Carl Reins
00.30 - Bastien
02.30 - Ivo Hilszek
05.00 - Thin & Thick

19.6. 2015

Afterparty United Islands Of Prague

Praha, Roxy

22.30 - IM Cyber
00.30 - Doree AT
02.30 - L‘Base
04.00 - PmdR

19.6. 2015

Ještěd & Ať Se Snaží Ona

Praha, Chapeau Rouge

22.30 - Jested
00.00 - Ať se snaží ona
01.00 - Abab DJs
03.30 - Fred + YAN

19.6. 2015

Music Island B-Day Edition

Praha, Tropicana

21.00 - Mark K
22.00 - Beck
23.00 - Dennis Besnij
00.30 - Eraser + N-Rico
02.00 - Dolvich
03.00 - Veena

19.6. 2015

One Night

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
01.00 - Sonority (live)
02.15 - Josef Sedloň

19.6. 2015

Piknik

Brno, Perpetuum

21.30 - Peter Pea
23.30 - Saddan
01.30 - Warphil
03.30 - Depka aka Deepress

19.6. 2015 - 21.6. 2015

Soundfeer Summer Festival 2015

Věšín, Rekreační Středisko Brdy

22.00 - Kaplick & Saku
23.30 - Alert & Revize
01.00 - Hedflux
02.30 - Robosapiens
04.00 - Hironimus Bosch
05.30 - Dyzlegtic Divizion
07.00 - Pixie
08.30 - Bo3ak Boys
10.00 - Cayman
11.30 - Lillou
13.00 - Sndfcrw
16.00 - Ahz
17.30 - Czech
19.30 - Roman Rai (live)
20.30 - Schwa
22.00 - Elektrabel (live)
23.30 - Alexander Robotnick (live)
01.00 - Kaynasty
02.30 - Tassid
04.00 - Line Of Sight
05.30 - Daj K-Ta
07.00 - Pendapon
09.00 - Unstoppable Warriors

19.6. 2015

Warm up Prigl open air 2015

Olomouc, Bocca

22.00 - Inerte
00.30 - Danny Bright
02.00 - Thin & Thick
04.00 - Marcus Cooper

20.6. 2015

Afterparty United Islands Of Prague

Praha, Roxy

22.30 - Romain Casa
00.00 - Workerz
02.00 - Tom P
04.00 - 4BeCome1

20.6. 2015

Electro Riot

Praha, Chapeau Rouge

22.30 - 2 Smelly Bears
00.00 - Psychocandy
01.00 - Them Darned Teenagers
02.00 - Peaches n Cream
03.30 - TDT + P’n‘C

20.6. 2015

Friends Ride!

Brno, Perpetuum

21.30 - Roman Winkelman
22.30 - Karlos P
23.30 - Deivis
00.30 - Roman Winkelman
01.30 - Karlos P
02.30 - Deivis
03.30 - b2b

20.6. 2015

Svojšice 2015

Svojšice, Amfiteátr Svojšice

15.00 - Carl W
16.00 - Fly
17.00 - Airto
18.00 - Aiffel
19.00 - Chris Sadler
20.00 - Luke Sun
21.00 - Kaisersoze
22.00 - Lucca
23.00 - Roberto Capuano
00.00 - Džejár
01.00 - Steve Mulder
02.00 - Toky + Boss + Energy X
03.45 - Adrian Hour (live)
05.00 - Tools Project
06.15 - Elektravel (live)

Red Bull Tour Buss
16.00 - Krop@tko
18.00 - Grind Away
20.00 - Snookey
21.30 - Suki
23.00 - Bifidus Aktiv
03.00 - Zardonic
02.00 - Forbbiden Society
03.30 - Twisted Minds
04.30 - Halbax

hardtechno
19.00 - No-On
20.30 - Dazy + T-Mass
22.30 - B.UNQ
00.00 - Golpe
01.30 - Sepromatiq
03.00 - Peterson
04.30 - Hungry Beats

after
06.00 - Ronica
07.30 - Revis
09.00 - Subgate
10.30 - Funspeed
12.00 - Tibiza

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně