Nejslavnější srbský festival Exit slaví 15. narozeniny

Největší srbský a jeden z nejprestižnějších evropských festivalů - Exit - letos oslaví své patnácté výročí. Vystoupí tu Faithless, Adam Beyer, Kölsch, detroitští veteráni Octave One a mnozí další.

2.6. 2015 09:50:35 | informace | Carl W

Vše začalo v roce 2010 jako studentské hnutí a boj za demokracii v Srbsku. Po politických změnách, které v zemi nastaly, se festival v roce 2001 stěhoval do Petrovaradin Fortress v městě Novi Sad a tam se koná dodnes. Stále však jako nejdůležitější aspekt festivalu zůstává téma sociální odpovědnosti.

V roce 2014 získává Exit cenu Best Major European Festival, což je nejprestižnější udělovaná cena pro festivaly - hlasovalo zde 620.000 lidí a rozhodovalo se mezi 360 festivaly z 34 zemí. Tento rok se v Dance Aréně festivalu objeví Adam Beyer, který bude hrát b2b set s Josephem Capriatim, Chris Liebing, Dixon, Hardwell, Martin Garrix, Nicole Moudaber, Oliver Heldens, Simian Mobile Disco b2b Roman Flugel, Tale Of Us a mnozí další.

Video: Exit Festival - The Best Major European Festival

PARTYINFO

Exit 2015

15.07.2015 - 18.07.2015 Petrovaradinska Tvrđava, Novi Sad
Live: Roni Size Reprazent, Motörhead, Clean Bandit, Tom Odell, Guardians of Time, Lazarath
DJs: Adam Beyer + Joseph Capriati, Catz ‘N‘ Dogz, Chris Liebing, Dixon, Faithless, Francesca Lombardo, Hardwell, Kill The Buzz, Klangkarussell, Kölsch, Martin Garrix, Marc Kinchen, Nicole Moudaber, Octave One, Oliver Heldens, Simian Mobile Disco + Roman Flugel, Rudimental, Tale Of Us, wAFF etc.
Cena: 50 €
REKLAMAREKLAMA