Umek oživil Zeta Reticulu

Čerstvě se na labelu 1605 probouzí ze svého, opravdu hodně dlouhého, zimního spánku Zeta Reticula. Jedná se o Umekův alias, který zmrazil před více než deseti lety a na kterém nyní prezentuje svou velkou vášeň - elektro.

28.5. 2015 13:23:36 | nové desky | Carl W

Nemohu ani dostatečně říct, jak jsem vděčný za to, že jsem měl možnost přispět k rozvoji elektra kolem roku 2000. Je to něco, na co budu vždy vzpomínat. Když jsem teď znovu začal produkovat jako Zeta Reticula, hned se mi vybaví všechny nostalgické pocity s tím spojené - vzpomínky na otřesné hotely nebo pařby až do rána a s tím spojené zmeškané lety. Přesto jsem strašně rád, kam se má kariéra posunula a těším se na budoucnost. Zároveň ale nezapomenu jako Zeta Reticula si jednou za čas vzpomenout na krátko na minulost. Je to jako jezdit ve veteránovi,“ vysvětluje Umek.

Znamená to tedy, že se Uroš vrací ke svým kořenům? „Absolutně ne. Jsem velice spokojený se současným stylem. Ale zároveň vnímám, že od doby, kdy jsem přešel k tech-housu, početná skupina si žádá "starého Umeka". Tak tady ho máte, i když si myslím, že vašim dětem se to líbit nebude,“ říká pobaveně. EP The Zeta Reticuli Incident vyšlo v pondělí 25. května na Umekově labelu 1605 digitálně i na vinylu.

Poslechni si: Zeta Reticula - The Zeta Reticuli Incident

PARTYINFO

Apokalypsa 40 Judgement Night

27.11.2015 Bobycentrum, Brno
DJs: Umek, Luke Slater, Haiko Laux, Surgeon + Lady Startlight, Rush, Mr. Bizz, Jaqullin
2nd: Candy Cox, Lukas, Mario Ranieri, Julyukie, Peterson, T-Mass
3rd: Joachim Pastor, Loutka, Deep Deer, Subgate Deivis, Pete White
Cena: 499 - 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně