Boiler Room nemá smysl pro humor

Z Youtube kanálu 90‘s Boiler Room zmizela všechna videa. Byla stažena na žádost majitele licence Boiler Room, jejíž videa stránka parodovala. Nejspíš nemají smysl pro humor.

28.5. 2015 07:55:08 | informace | Carl W

Boiler Room je celkem zásadní hudební platforma na poli elektronické hudby a hip-hopu, která využívá k streamování videí Youtube nebo Dailymotion. Aktuálně má přes půl druhého milionů odběratelů, ale přesto je po celou dobu od jejího vzniku (2010) zcela zdarma. V rámci svých setů se tu představila většina zásadních jmen včetně Svena Vätha, Richieho Hawtina, Carla Coxe, Laurenta Garniera a stovky dalších.

Je to pár dní zpátky, kdy vznikla parodická videa, která k útržkům z Boiler Roomu přidala populární hudbu z devadesátých let - viz. 90‘s Boiler Room aneb čím se nyní bavíme? Videa však během včerejška zmizela z Youtube na žádost skutečného Boiler Roomu. Škoda, ničeho nedosáhnou, videa totiž kolují po sociálních sítích dále, stále vznikají nová a jenom si tak naštvali fanoušky, kteří svou nespokojenost nyní dávají (třeba na facebooku) pěkně znát.

Video: This new Âme track is even too underground for Youtube!

This new Âme track is even too underground for Youtube! #SpoilerRoom

Posted by 90's Boiler Room on 27. květen 2015
REKLAMAREKLAMA