Ľuboš Virág je pořadatelem OOAF i letos

Celebration.sk nenápadně ze scény zmizela, pachuť ovšem přetrvala. Její jednatel Ľuboš Virág, který má na svém kontě několik zrušených koncertů a ještě více nevystupujících umělců, však pořádá velké akce směle dál.

21.5. 2015 16:15:24 | informace | Carl W

Nedávno jsme se v článku Co se děje s Celebration.sk? ptali, kdo vlastně pořádá Only Open Air 2015 v čele s Paul van Dykem? Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a několik fanoušků nám poslalo naskenovanou vstupenku, kde je pořadatel uveden. Tou společností je Bonus Vision, kde je jednatelem - ano, hádáte správně - Ľuboš Virág.

A ani letošní ročník festivalu konajícího se v Bratislavě není bez poskvrny. Zmiňme třeba uveřejnění, že na festivalu vystoupí německé duo Cosmic Gate. Že tomu tak není, oznámili až samotní umělci. To je další důvod, proč si koupi vstupenky na Only Open Air 2015 pořádně promyslet. Připomeňme si další Virágovy přešlapy:

Vstupenka Only Open Air 2015:

Vyjádření Cosmic Gate na facebooku:

PARTYINFO

Only Open Air 2015

27.06.2015 Autocamp Zlaté Piesky, Bratislava
DJs: Paul van Dyk (nevystoupí), Robin Schulz, Stefan Dabruck, Ben Nicky (nevystoupí), Simon Patterson, twoloud, Pendulum, SHato & Paul Rockseek
Cena: 24 - 99 €
REKLAMAREKLAMA