Sedmička Paula Kalkbrennera

Podle mnohých nás čeká nejzajímavější album berlínského umělce, který se stal světovým fenoménem. Proč tomu tak má být? Čtěte dále!

21.5. 2015 15:15:32 | nové desky | Carl W

V březnu tohoto roku Paul Kalkbrenner oznámil, že se upsal společnostem Columbia Records a Sony International, kde také vydá své další album. Předtím vydával na BPitch Control Ellen Allien (třeba album Berlin Calling) a jeho vlastní labelu PK Musik (dosud poslední autorské album Guten Tag). Co tím získal? Kromě rance peněz možnost využít samply skladeb, které mají tato dvě světová studia k dispozici. A že jich není málo.

Podle tiskové zprávy k albu byl Paul „prvním umělcem, který dostal přístupk k samplům ikon hudby jako je Elvis Presley, Johnny Cash, Janis Joplin nebo Bob Dylan.“ Nakonec na novém albu, které nese název "7" (jedná se v pořadí o sedmé Kalkbrennerovo album), uslyšíme samply z Jefferson Airplane - White Rabbit z roku 1967 nebo z o čtrnáct let mladšího tracku Never Too Much od Luthera Vandrosse. 7 vyjde na symbolicky 7. srpna na Columbia Records a Sony International.

Poslechni si: Paul Kalkbrenner - Cloud Rider

Tracklist:

01. Battery Park
02. Cylence 412
03. Cloud Rider
04. Shuffleface
05. Tone & Timber
06. Channel Isle
07. Feed Your Head
08. Papercut Pilot
09. Mothertrucker
10. A Million Days
11. Align The Engine
12. Bright Roller

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně