Co se děje s Celebration.sk?

Jak je na tom nechvalně známá slovenská agentura Celebration.sk? Pořádá další akce po "trapasu" s Arminem? A kdo vlastně stojí za slovenským festivalem Only Open Air, na kterém má vystoupit Paul van Dyk?

20.5. 2015 14:17:11 | informace | Carl W

Poslední akce, co měla Celebration.sk na svědomí a která se uskutečnila, byl právě ostravský koncert Armina. Naplánovaný byl pak i dvojkoncert Goldfish v Bánské Bystrici, který se nekonal. Je veřejně známo, že Celebration.sk patřila pod společnost Bonus Vision s.r.o., kde je jednatelem Ľuboš Virág. A ani ta není bez poskvrny, připomeňme třeba článek z ledna: Luboš Virág ze Celebration.sk zrušil další koncert, vstupné však nevrací!

Stránky celebration.sk od letošního dubna nefungují a vše nasvědčuje tomu, že pod hlavičkou této organizace se už další akce nedočkáme. Otázkou pak zůstává, kdo vlastně pořádá Only Open Air Festival, který se má konat 27. června v Bratislavě? Předchozí ročníky měla na starost právě Celebration.sk, která před "trapasem" s Arminem figurovala i na plakátech pro letošní ročník.

Jenže Only Open Air Festival 2015 oznámil line-up, ale ze všech grafik logo Celebration.sk zmizelo. Na oficiálních stránkách není o pořadateli ani zmínka a kontaktní webový formulář nefunguje. Na plakátu akce pořadatel také uveřejněn není (najdeme tu jen spojení "predpredaj.sk presents", ale to je v rámci marketingové spojení se zoznam.sk, který má exkluzivní předprodej lístků).

Ľuboš Virág je pořád aktivní, na Slovensku vystupuje jako jednatel ve třech společnostech, které mohou organizovat koncerty - Retro Air, JetWings a právě Bonus Vision. Ovšem nepodařilo se nám dohledat, jestli je pořadatelem OOAF jedna z nich. Otázka pro zodpovědné fanoušky tak zní - koupili byste si vstupenky na akci, která má pošramocenou historii a není vůbec jasné, kdo jí pořádá?

Edit 21.5.2015 16:18: Díky našim fanouškům už víme: Ľuboš Virág je pořadatelem OOAF i letos!

PARTYINFO

Only Open Air 2015

27.06.2015 Autocamp Zlaté Piesky, Bratislava
DJs: Paul van Dyk (nevystoupí), Robin Schulz, Stefan Dabruck, Ben Nicky (nevystoupí), Simon Patterson, twoloud, Pendulum, SHato & Paul Rockseek
Cena: 24 - 99 €
REKLAMAREKLAMA