Mrkni se na line upy pro 20. týden

Flight, Etherwood, Cristian Varella, Mauro Picotto - to je nálož hvězd pro Prahu. Na Moravě se urodí hodně techna: Protection, W@TaF#ck a Dirty Trip 11, kde zahraje (ach) Denysa! Tak vybírej!

15.5. 2015 06:01:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.5. 2015 - 16.5. 2015

14. narozeniny Studia 54

Praha, Studio 54

23.00 - Jumbo
01.00 - Marty Fish + Raffael de la Rue
03.00 - Lucass + Smoke
04.00 - Sylon + Sweder
05.00 - Loutka + Beda
06.00 - Paco + Chris Sadler
07.00 - Enrico + Bon Finix
08.00 - Tommy Rogers + Ronny
09.00 - Richie + Skipper
10.00 - Roberto Chochola + Faith
11.00 - Miquel + Michael J
12.00 - Subgate + Tibiza
13.00 - Rio + Peet Sanders
14.00 - Raju + Pietros
15.00 - Kifli + Finidi
16.00 - Billy Bright + Phil Crow
18.00 - Mark Evil + P-jay
20.00 - Mary Fish + Smoke + Rio + Béda

15.5. 2015

15 Let Klubu Fabric

Ostrava, Fabric

21.00 - Double You
23.00 - Sub.D.Visionz
00.00 - No Money
01.00 - John B
02.30 - Thiew
04.00 - Ron-X
05.00 - Cooldy

2nd
21.00 - Machizz
22.30 - Elvis
00.00 - Counterstrike
01.30 - Topspin
03.00 - Dry-Rot
04.30 - Djeezzy

3rd
22.00 - Luvca
23.30 - Djeda Lebeda
00.30 - Lautek
01.30 - Martin Dee
02.30 - Garnie:c

15.5. 2015

Be-in! Flower Garden

Praha, Mecca

22.00 - Nick Hardin
23.00 - P@co (live)
23.15 - Chris Sadler
00.15 - Prok & Fitch
01.45 - Mauro Picotto
03.30 - Cristian Varella
05.00 - Džejár

15.5. 2015

Dirty Trip 11

Brno, Perpetuum

21.00 - Carl W
22.30 - Mindhole
00.00 - Leia Drex
01.30 - Denysa
03.00 - No-On
04.00 - Matimur + Heat Town
05.00 - Dazy + Nee‘o

15.5. 2015

DNB DNA X-TRA

Brno, Favál

21.00 - Spool
22.30 - Elwira
00.00 - Forbidden Society
01.30 - Modetech
03.00 - Hrr.nec + Freebeat

2nd
21.00 - Binarized
21.45 - Six Beat Under
22.30 - Quest + Binarized
00.00 - Rough.Result + Six Beat Under
01.30 - Dubtrax
03.00 - Pesha
04.00 - survivors b2b

15.5. 2015

Imperialistic Night

Praha, Cross

21.00 - Little K8
22.30 - IM Cyber
00.00 - Flight
01.30 - Snookey
03.00 - Kan-Jacca + survivors

2nd
21.00 - Zwooky
22.30 - Drex
00.00 - LamyCZ + Shimita
03.00 - survivors

15.5. 2015

Med School Label Night

Praha, Roxy

22.00 - Mullett
23.30 - BOP
01.30 - Etherwood
03.30 - Keeno
04.30 - Anile

15.5. 2015

Protection

Olomouc, Bocca

20.30 - Robin Edberg
22.30 - Agent
00.30 - Kaisersoze
02.30 - Cmeen

2nd
22.00 - Nancy
00.00 - Kesz
02.00 - Trunk + ScHanzz

16.5. 2015

15 Let Klubu Fabric

Ostrava, Fabric

21.00 - Criminal Noise
22.00 - Peter Key
23.00 - Michael C
00.00 - Martin Gredner
01.15 - SHato & Paul Rockseek
02.30 - Ben Gold
04.00 - Bjorn Akesson
05.30 - Filip Marak

2nd
21.00 - Mathiass O'zana
22.00 - Sony Vega
23.00 - Hydrophonic
00.00 - Thin & Thick
01.00 - Spartaque
03.00 - Danny Bright
04.00 - Subgate
05.00 - Denysa
06.00 - B.UNQ!

3rd
22.00 - George Flame
00.00 - Steph
01.00 - Moodies & Anni Massaceur
02.30 - Beros
04.00 - Andrew Oaker
05.00 - Moodies + Anni Massceur + Beros

16.5. 2015

Czech Techno Manufactory EP.3

Praha, Cema Cema

22.00 - Franke
23.30 - Dana Foris
01.00 - Galbee
02.30 - Cema

16.5. 2015

Energic Festival

Hodonín, Paladium

22.00 - Sedliv
23.00 - Ergee
00.00 - Richard Reynolds
01.30 - Mekki Martin
03.30 - Lumidee + Lukke

16.5. 2015

W@TaF#ck

Pohořelice, Klub v hotelu Morava

21.00 - Jaryno Haidy
22.00 - Marcel de Valerio
23.00 - Skais
00.00 - W.DJ
01.00 - Phil Albedo
02.15 - Navr aka Rvan
03.30 - PM-Jack

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně