Monegros Desert Festival se stěhuje do Itálie

Velké změny čekají legendární španělský pouštní festival. Po změně jména na Groove Parade zasáhl pořadatele další problém, kvůli kterému nakonec festival vycestuje do Neapole.

13.5. 2015 10:11:14 | informace | Carl W

V březnu oznámili pořadatelé Monegros Desert Festivalu, že mění svůj název na Groove Parade a zároveň také přidali jeden festivalový den. Ve Španělsku měli vystoupit Ricardo Villalobos, Carl Cox, Dixon, Loco Dice, Marco Carola, Marcel Dettmann, Ben Klock nebo Jamie Jones.

Jenže kvůli sporů o pozemky, na kterých se Monegros každoročně koná a které dospěly i do několika soudních řízení, se pořadatelé rozhodli, že se Monegros, resp. Groove Parade 2015, letos ve Španělsku konat nebude. A to přesto, že se prodalo více než 15.000 vstupenek.

Peníze za vstupenky pořadatelé vrátili a oznámili stěhování do Itálie. Enter Group, která má kromě festivalu na starosti také kluby Elrow, KER Club nebo Florida 135, oznámila konání festivalu Monegros Italy v Old River Parku v Neapoli. Známe už i kompletní obsazení obou festivalových dní, kde nebudou chybět Andres Campo, Ben Klock, Eats Everything, Paco Osuna, Pan-Pot, Rødhåd, Seth Troxler, Green Velvet, Apollonia nebo Chris Liebing.

Video: Monegros Desert Festival 20th Anniversary 1994 to 2014

PARTYINFO

Monegros Italy 2015

01.06.2015 - 02.06.2015 , Neapol
DJs: Andres Campo, Apollonia, Audiomatiques, Ben Klock, Black Division, Chris Liebing, Eats Everything, , Green Velvet, Ilario Alicante, Joris Voorn, Maceo Plex, Marc Maya, Markantonio, Paco Osuna, Pan Pot, Rodhad, Seth Troxler
Cena: 45 - 66,50 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně