Steve Mulder a Roberto Capuano na Svojšicích!

Festival Svojšice již zná všechny vystupující nejspíš posledního ročníku. A nakonec nebudou chybět ani zahraniční hvězdy Adrian Hour, Steve Mulder nebo Roberto Capuano a stálice Toky, Kaisersoze nebo Lucca.

10.5. 2015 19:40:52 | informace | Carl W

Jak již jistě víte, legendární český festival Svojšice čeká letos nejspíš poslední ročník. Ten se odehraje v sobotu 20. června na třech pódiích. Hlavními lákadly je Steve Mulder, Roberto Capuano, Zardonic nebo Adrian Hour. Na hlavním pódiu pak nebude chybět Toky, Lucca, Džejár, Kaisersoze nebo Elektrabel.

Druhé pódium se bude věnovat zlámaným beatům. Hedlinera Zardonica, který hrál i na minulém ročníku, podpoří Forbidden Society nebo Bifidus Aktiv. Poslední stage pak patří hardtechnu a tobu bude vévodit Golpe (který se týden na to představí i na Awakenings), Sepromatiq, Hungry Beats nebo B.UNQ!.

Celý festival začne už ve tři hodiny odpoledne a končit se bude tradičně po svítání. Vstupenky seženete od 390,- korun, na místě pak budou o šedesát korun dražší. Přijedete se s legendárním festivalem rozloučit?

Vyjádření pořadatelů k line-upu:

To, proč končíme, ví snad každý. Pokud ne, dočtete se to níže v článcích na našem facebooku. Chci vám osobně poděkovat za nesmírně pozitivní přístup a pochopení mého rozhodnutí. Stovky reakcí, osobních odpovědí a přání na můj email, telefon, Facebook atd. jsem si přečetl a s úctou a respektem k vám všem i prožil. Bylo to neuvěřitelně silné a pozitivní zjištění. Má práce a osobní přístup k celému projektu si našel zaslouženou odezvu a já jsem rád, že jste to cítili správně!

Letošní lineup jsem si udělal přesně jako v roce 2000, tak jak jsem chtěl a bez kompromisů. Bez toho, aniž bych musel přemýšlet, že toto je headliner, který natáhne mladé, toto je vhodný adept zase pro tuto partu apod. Prostě čistě podle sebe a svého srdce. Přijede můj bratr Toky s něčím, z čeho se pos......, z Argentiny se už potřetí vrátí můj milovaný Adrian Hour, který je pro mě totální jedničkou. Chtěl jsem už delší dobu slyšet Steva Muldera a Roberta Capuana, jejichž desky několik let hraju. Tak si je vezu. K tomu Lucka, Chris a další banda kámošů. Pár lidí, které za mixem až tolik neznáte, ale stojí v zákulisí mnoha velkých věcí na taneční scéně. A z dávné bandy třeba Dj Aiffel. Ten bude mixovat a skrečovat jak za starých časů. Když jsem to u něj viděl poprvé v obchůdku s deskama na pražském Žižkově v roce 1998, culil jsem se jak malé děcko. Nikdy nezapomenu! Mistr Elektrabel, když jsem si na něj vzpoměl a volal mu, řekl mi, jak upřímně si přál, abych zavolal. To budou ty pravé narozky. Lidí, kteří si cení toho, že Svojšice byly. Narozky plné vzpomínek, nostalgie a slz.

Tento ročník je pro mě jen o hudbě a vás všech, kteří naším fesťákem žijete. Protože věřím, že právě teď to budou ty nejsilnější Svojšice. Myslím tím energii, která nás čeká.

Tady není prostor na řešení drobností, jestli jsme v pátek, nebo jsme v sobotu, kdo tam hraje a kdo ne, že vstupenka stojí čtyři kila a že jsem v práci a nebo že je ten den jiná akce...

Jsem si 100% jistý, že dorazí TI, kterým je elektronická hudba vším, TI, které náš festival opravdu zajímá a cítí ho jako součást svého života. Tak jako já a moji nejbližší.

A všechny takové zvu na naše společné 15. narozeniny. A jestli vás bude 1000 a nebo 10 000 vem čert :-) Bude to ku*va jízda!!!

Petr Dzingel aka Džejár

PARTYINFO

Svojšice 2015

20.06.2015 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Adrian Hour, Steve Mulder, Roberto Capuano, Toky + Boss + Energy X, Aiffel, Lucca, Chris Sadler, Kaisersoze, Elektrabel (live), Džejár, Tools Project, Luke Sun, Airto, Fly, Carl W
2nd: Zardonic, Forbidden Society, Bifidus Aktiv, Suki, Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax, Snookey
3rd: Golpe, Hungry Beats, B.UNQ!, Sepromatiq, T-Mass + Dazy, No-On
Cena: 390 - 450
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně