Pohodlné oblečení nejenom na párty?

Dámské i pánské oblečení podle poslední módy, spodní prádlo i boty – objevte aktuální trendy, poznejte nejlepší kvalitu a nechte se hýčkat velkým výběrem i nepřekonatelným servisem.

11.5. 2015 18:17:29 | móda | rave

Chcete chodit na festivaly nebo na párty do klubů, líbit se a zároveň se cítit pohodlně a úplně v pohodě? Co teď letí a do čeho se obléci? Rouhodně sázejte na světlé a bledé barvy, příjemné topy v jednoduchém stylu a zároveň střižené tak, že zaujmou a krásně vám vytvarují postavu.

Nebojte se kombinovat věci, které jste si doposud netroufli. Volte příjemnější volné oblečení, které můžete využít i k více příležitostem. V případě festivalu se rozhodně nebojte outfit přizpůsobit dannému žánru. V rockovém oblečení jistě nezapadnete mezi technaře a naopak.

Zjistěte si, jestli se fesťák, na který se chystáte, koná třeba na vybetonovaném letišti nebo naopak někde v poli, kde s lodičkami nejspíš neuspějete. Pokud třeba cestujete autem, nebojte se si s sebou vzít i něco navíc. Raději mít s sebou dlouhé kalhoty i šortky, než se pak někde celý večer někde klepat zimou.

Mějte radost z módy! Mějte radost z nakupování! Nebojte se a buďte na fesťáky i takto kreativní! Velkou a pestrou kvalitu pánského i dámského oblečení, spodního prádla, bot nebo zdravotnických pomůcek najdete na stránkách Witt. Pečlivě je prozkoumejte a buďte si jistě, že u nás budete středem pozornosti.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně