Chorvatský Hideout 2015 láká na nejsilnější line up v historii

Chorvatský festival Hideout oznámil dlouho očekávaný pátý díl s dosud nejlepším line-upem ve své historii. Mezi vystupujícími nebude chybět Jamie Jones, Skream, Heidi, Loco Dice nebo Eats Everything.

5.5. 2015 00:06:54 | informace | Carl W

Hideout 2015 se bude odehrávat od 28. června do 2. července na chorvatském ostrově Pag. Minulý ročník býl rekordně rychle vyprodán - lístky byly v prodeji jen necelé dva týdny a pořadatelé již minuly rok oznámili, že i letos nezbude místo pro váhavé návštěvníky. To se potvrdilo, lístky jsou již vyprodané. Možnost však stále ještě mají "domácí" - pokud naskenujete občanku a prokážete tak, že jste z regionu bývalé Jugoslávie (Slovinsko, Chorvatsko, Černá Hora, Srbsko, Bosna a Hercegovina nebo Makedonie), tak máte možnost si lístek v přepočtu za dva tisíce korun koupit (pro návštěvníky mimo tento region byla cena stanovena na dvojnásobek). Nutno však podotknout, že lístků na tuto událost se na internetu nabízí dostatek, i když za mírně vyšší cenu.

Line up je tento rok opravdu nabitý a láká na jména jako Duke Dumont, Jamie Jones, Loco Dice, Nina Kraviz, Seth Troxler, The Walls a desítky dalších. Stejně jako minulý rok, i tento rok je Hideout doprovázen více než dvacítkou Boat Parties, na kterých vystoupí Eats Everything, Sigma, Wilkinson, Andrea Oliva, Patrick Topping, DJ Sneak nebo Dusky. Je to pro vás lákadlo na pláž Zrce vyrazit?

Video: Hideout Festival 2014 - Unofficial Aftermovie

PARTYINFO

Hideout 2015

28.06.2015 - 02.07.2015 , Novalja
DJs: Duke Dumont, Eats Everything, Gorgon City, Jamie Jones, Loco Dice, KiNK (live), Ten Walls (live) MK, Nina Kraviz, Seth Troxler, Sigma, Wilkinson, Amine Edge & Dance, Bondax, B-Traits, Cajmere, Catz ‘N Dogz, Chez Damier, David Rodigan, Derrick Carter, Dense & Pika, DJ Sneak, Dusky, Friction, George FitzGerald, Green Velvet, Hannah Wants, Heidi, Joy Orbison, MistaJam, Paul Woolford, Redlight, Richy Ahmed, Route 94, Secondcity, Scuba, Shy FX, Skream, Steve Lawler, The Magician, Waze & Odyssey, Grainger etc.
Cena: 55 - 129 £
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně