Love Family Park oslaví 20. let

Jeden z nejstarších německých elektronických open air festivalů čeká tento rok dvacáté výročí. Podruhé se bude konat v Mainzu a poprvé očekávejme pět pódií s těmi největšími jmény.

28.4. 2015 08:56:38 | informace | Carl W

20. edice festivalu Love Family Park se bude konta 4. července. Jedná se o jeden z nejslavnějších německých festivalů, který se začal konat v městečku Hanau asi 25km od Frankfurtu, ale minulý rok se přesunul o 45km dál do Mainzu. Jako vždy se můžeme těšit na ta největší jména, které house a techno scéna nabízejí. Kromě rezidenta Svena Vätha se tu objeví Adam Beyer, Chris Liebing, Dixon, Kölsch, Loco Dice, Ricardo Villalobos a mnozí další.

Tento rok očekávejme také několik změn. Oproti předchozím dílům, které se konaly v neděli, se tento ročník festivalu uskuteční v sobotu v čase od 10:00 - 22:00. Nabídne také 5 podíí (loni byly 4) - 2 velké stany a 3 open air stage. Předprodej začíná na 42,50€ a s dalšími zveřejněnými jmény je se cena zvýší. Pořadatelé chystájí taky velkou warm-up párty a samozřejmě taky afterparty, které by mělo probíhat v několika klubech najednou.

PARTYINFO

Love Family Park 2015

04.07.2015 , Mainz
DJs: Sven Vath, Adam Beyer, Aka Aka feat Thalstroem (live), Alle Farben, Amir, Andhim, Butch, Chris Liebing, Dixon, DJ Tennis, Dominik Eulberg, Extrawelt, Fritz Kalkbrenner, Karotte, Kolsch, Loco Dice, Oliver Koletzki, Ricardo Villalobos etc.
Cena: 1.150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně