Další Tomorrowland v Ivančicích

Když si do názvu párty ve vesnickém klubu nedám název Ibiza, musím tam dostat aspoň Tomorrowland. Za předpokladu, že to slovo umím napsat a nezkomolím ho. To se však klubu Mosillana v Ivančicích u Brna nepovedlo.

21.4. 2015 09:51:05 | informace | Carl W

Máme tu třetí pokračování úspěšné akce Tommorowland Párty!“ hlásí pořadatelé a vzápětí nabízí „atmosféru legendárního festivalu Tommorowland.“ Tímto bych chtěl pořadatele upozornit, že žádná párty Tommorowland neexistuje. Pokud se chtějí odkazovat na slavný belgický festival, tak správný název zní Tomorrowland - tedy jedno M a dvě R.

No a přidám tradiční porušení práv k ochranné známce. Že neumí správně napsat Tomorrowland je jedna věc, ale že v propagaci použijí oficiální logo festivalu, které má i v Česku od roku 2012 registrovaná společnost ID&T, která belgický gigant i několik jeho dalších mutací pořádá, je už věc druhá. Tímto pořadatel porušuje zákon č. 441/2003 o ochranných známkách a vystavuje se možnosti peněžitého trestu za bezdůvodné obohacení a případně na něm může majitel známky požadovat peněžitou náhradu za možné škody.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně