Nizozemský festival Dreamfields 2015 oznamuje vystupující

Organizátoři z nizozemského Matrixxu mají ve svém párty kalendáři další zajímavý taneční festival. Na 27. červen naplánovali pokračování úspěšného festivalu Dreamfields, který se odehraje u obce Zevenaar v krásné rekreační lokaci Rhederlaag.

20.4. 2015 16:55:43 | informace | Langy

Tento velký festival nabídne celkem pět scén. Hudební směry budou ve stylech house, hardstyle, raw hardstyle, deephouse, electro, eclectic a latin. Na mainstage zahrají např. Ummet Ozcan, Bassjackers, DVBBS, Kill The Buzz a další. Mezi hardstyle jmény, která na letošním Dreamfields vystoupí, jsou Atmozfears, Radical Redemption, Digital Punk, Brennan Heart. Ostřejší Raw scéna nabídne sety od lidí jako High Voltage, Crypsis, Endymion, The Pitcher atd. Dále na festivale vystoupí např. Sidney Samson, Vato Gonzalez, Chocolate Puma, Franky Rizardo, La Fuente, Roog a mnoho dalších.

Vypadá to tedy na velice příjemný mejdan na přlehlých plážích. O tom svědčí i fakt, že Dreamfields patří každoročně k vyprodaným událostem. Vstupenky se aktuálně dají pořídit za cenu 44,5 EUR. Dají se zakoupit zde.

Oficiální stránky festivalu:

Video: Dreamfields Festival 2014 - Official Aftermovie

Video: Dreamfields 2015 - Official Trailer

PARTYINFO

Dreamfields 2015

27.06.2015 , Zevenaar
DJs: Ummet Ozcan, Bassjackers, DVBBS, Kill The Buzz, Atmozfears, Radical Redemption, Digital Punk, Brennan Heart, High Voltage, Crypsis, Endymion, The Pitcher, Sidney Samson, Vato Gonzalez, Chocolate Puma, Franky Rizardo, La Fuente, Roog and more
Cena: 44,5 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně