Air Festival už není "free". Vstupné je 890,-

Sun Festival, který se proslavil tak trochu "blehovsky", nahradil Air Festival, který - stejně jako jeho předchůdce, byl free. Tedy vstupné bylo zdarma. Druhý ročník ale nastavil cenu základního vstupného na 890,- korun.

20.4. 2015 13:16:25 | informace | Carl W

Trochu si připomeneme nedávnou historii. V roce 2013 ještě před začátkem Sun Festivalu začali již potvrzení účinkující oznamovat, že nedorazí.

A že to z pořadatelské stránky byl opravdu velký trapas, potvrzuje i pofestivalové vyjádření Philippa Strauba, který tu "bohužel" vystoupil.

Není divu, že se pak na pořadatele svalila vlna kritiky. Ti se pak rozhodli Sun Festival zrušit a nahradit jej Air Festivalam se stejným konceptem. Tedy vstupem zdarma.

Letos se chystá v srpnu druhý díl Ar Festivalu, už byla oznámena i nějaká jména (najdete je níže v popisu párty). A s tím byla oznámena také cena za standardní vstupné - ta činí 890,- korun. Jste ochotní i za tuto cenu Air Festival navštívit?

PARTYINFO

Air Festival 2015

07.08.2015 - 08.08.2015 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Industrialyzer (live), Andrea Belluzzi, Loktibrada, Toky, Boss, Destroyer (live), Grining, Hu, Džejár, Subgate, Miquel, Drahosh, Kaisersoze , Tools Project, Ravic, Michael J, Denysa, Michael Burian, Chris Sadler, Kristian Calderon, Mejsi, Jeanlige, nFiX & Candice, Rudeboy, Toni Glide, Andre Moretti, Michael C, Forbidden Society, Volume Plus
Cena: 150 / 200 / 250
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně