Balaton Open Air 2015 se bude konat v Novém Hrozenkově

Ne, nejedná se o pozdní aprílový žert. V sobotu 25. července se bude konat festival s názvem Balaton Open Air na Valašsku. Na plakátu pořadatelé uvádí, že párty bude probíhat u jezera Balaton. Už se těšíme na zklamané fanoušky, kteří budou akci, kterou pořadatelé „posunují na vyšší úroveň“ hledat v Maďarsku.

20.4. 2015 10:42:46 | life style | Carl W

Balaton Open Air 2015, Jedinečný koncept párty přímo u jezera Balaton v Novém Hrozenkově. Celá párty se ponese v duchu elektronické hudby.“ takto pořadatelé festival prezentují na svém webu. Abychom byli fér, musíme dodat, že u Nového Hrozenkova je opravdu jezírko, kterému se říká Balaton. Působí to však stejně, jako když si dáte do názvu párty slovo Ibiza. Hned to u potenciálních návštěvníků evokuje spojení s velkým a světově prosnulým festivalem Balaton Sound 2015, který se koná u jezera Balaton v Maďarsku.

Na tom „českém Balatonu“ však neočekávejte hvězdy, jako je Tiësto, Faithless, Loco Dice nebo Hardwell, na které letos láká jeho maďarský kolega. Jako „hvězdy večera“ pořadatelé nabízejí na Ondru Albrechta, Junior Jana a Michaela C. Dále pořadatelé slibují „velkou stage s ještě s lepšími světly“ a dodávají: „Párty se opakuje opravdu jen jednou ročně a nesmíte zde chybět!“ Aneb není Balaton jako Balaton.

Popis párty na sociálních sítích:

PARTYINFO

Balaton Open Air 2015

25.07.2015 Koupaliště Balaton, Nový Hrozenkov
DJs: Michael C, Junior Jan, Ondra Albrecht, Ron J.B., John Massive, Duke, Peter Damage, David Farway, Thommy Angelo, D-Toxic, Nexi, Gagy
REKLAMAREKLAMA