Carlo Lio a Paride Saraceni na Mácháči

Kanadský DJ a producent Carlo Lio a mladý Ital Paride Saraceni, který nyní žije v Londýně, vystoupí na letošním festivalu Mácháč. Oba spojuje label SCI + TEC, na kterém vydávají.

8.4. 2015 19:44:49 | informace | Carl W

Mácháč začal postupně chrlit další vystupují. V techno stanu budou headlineři Carlo Lio a Paride Saraceni. Za zmínku pak stojí taky holandská hvězdička Franky Rizardo. Na techno stage se z českých a slovenských zástupců objeví Tibiza, Michal Breeth, Thin & Thick, Subgate, Tools Project, Pete Walk, Skipworker, Miquel, TGT, Pavel Krejdl, Toky, Džejár, Lucca, Orbith, Boss, Kaisersoze, Michael J & Golpe. Na hlavním pódiu budou úřadovat Don Diablo, Firebeatz, Cedric Gervais, Sander van Doorn, Julian Jordan a již zmíněný Franky Rizardo. To však není vše, hlavní pódium si jistě nějakého headlinera ještě dočká - pořadatelé další jména vyzradí v nejbližších dnech.

Poslechni si: Carlo Lio - BPM Podcast 2015

PARTYINFO

Mácháč 2015

21.08.2015 - 22.08.2015 Klůček, Doksy
DJs: Don Diablo, Firebeatz, Cedric Gervais, Franky Rizardo, Brian, Chris Sadler, DJ Enrico, John Culter, Lucca, Michael Burian, Richard Reynolds, Subgate, Orbith, Manio etc.
Cena: 690 - 2.900 [VIP]
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně