5 let Electronic Family

V sobotu 18.07.2015 se v Amsterdamu odehraje pátý ročník tranceového festivalu Electronic Family, který se uskuteční opět v prostorách Amsterdamse Bos. Za festivalem stojí vyhlášená agentura Alda Events a ta před několika málo dny zveřejnila většinu svého letošního programu.

31.3. 2015 09:48:54 | informace | Langy

Hlavní Family stage se bude pyšnit jmény jako Aly and Fila, ATB, Cosmic Gate, David Gravell, Jochen Miller, Markus Schulz, MaRLo, Orjan Nilsen a Paul van Dyk. Chybět nebude MC Stretch.

Druhá scéna ­ Grotesque ­ uvede lidi jako Jordan Suckley, RAM, Sean Tyas, Pure NRG a další. Lahůdkou bude třetí scéna s názvem Legends. Vystoupí Chicane, Alex M.O.R.P.H., Kai Tracid, Johan Gielen, Rank 1, Scot Project, Yves Deruyter a další.

Cena vstupenky je stanovena na 49,50 EUR a start festivalu bude ve 12.00 hodin. Pro správné fans trance hudby je návštěva tohoto festivalu jednou z letních povinností.

Video: Electronic Family 2014 - Official Aftermovie

PARTYINFO

Electronic Family 2015

18.07.2015 Amsterdamse Bos, Amsterdam
DJs: Aly & Fila, ATB, Cosmic Gate, David Gravell, Jochen Miller, Markus Schulz, MaRLo, Orjan Nilsen, Paul van Dyk, Chicane, Alex M.O.R.P.H., Kai Tracid, Johan Gielen, Rank 1, Scot Project, Yves Deruyter, Jordan Suckley, RAM, Sean Tyas, Pure NRG a další
Cena: 49,5 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně