Snowbombing 2015 - pětidenní šílenství v Rakousku

Skrillex, Carl Cox, Fat Boy Slim, Âme, Carl Craig, Hot Since 82 a mnozí další se chystají na letošní festival Snowbombing, který se koná začátkem dubna v rakouském Mayrhofenu.

20.3. 2015 09:45:27 | informace | Carl W

Mayrhofen leží asi 500 kilometrů od Prahy, takže to není nic, co by se nedalo nezvládnout za jedno dopoledne autem. Snowbombing bude probíhat 5 dní - od 6. do 11. dubna. Kromě hudby je jistě žádoucí, abyste festival spojili i s lyžemi nebo snowboardem. Krásně modrá obloha a bílé hory dělá z tohoto festivalu něco speciálního - sám se také označuje za "The Greatest Show on Snow".

Festival je každým rokem větší a větší a letos si přichystal jednu úplnou novinku. Není možné sehnat lístky samostatně, musí být vždy pořízeny v balíku i s pětidenním ubytováním. Tzn. pokud byste chtěli přijet pouze na den nebo dva - nemáte šanci. A nutno podotknout, že se promotérům tento tah vyplatil - VIP balíčky už mají téměř vyprodány. Z těch standardních ještě něco je - jsou rozděleny podle kvality ubytování od nejlevnějšího "Bed and Breakfast" až po pětihvězdičkové hotely (které jsou již také vyprodány). Ceny začínají na cca. 10.000,- korunách.

Odkazy:

Video: Snowbombing 2014 - Official Highlights

PARTYINFO

Snowbombing 2015

06.04.2015 - 11.04.2015 , Mayrhofen
Live: Rudimental, Gorgon City, Sigma, Wilkinson
DJs: Skrillex, Carl Cox, Fat Boy Slim, Basement Jaxx, Sub Focus, Âme, Anja Schneider, Cassy, Carl Craig, Dense & Pika, Dubfire, Dub Pistols, Eats Everything, Henrik Schwarz, Hot Since 82, Andy C, James Zabiela, Krafty Kuts, The Martinez Brothers, Modeselektor, Re.You, Rodriguez Jr., Tiefschwarz, Toddla T, Tom Demac, T.Williams, Waze & Odyssey, Will Saul, Yousef and many more ...
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně