Function namixuje Berghain 07

David Sumner dostal na starost pokračování oblíbené mixované série na berlínském labelu Ostgut Ton. Doplňuje tak André Galluzziho, Marcela Dettmanna, Lena Fakiho, Bena Klocka, Marcela Fenglera a Normana Nodgeho, kteří se postarali o předchozích šest dílů.

18.3. 2015 09:45:58 | nové desky | Carl W

David Sumner vystupuje jako DMO, VEX a právě i jako Function, což je jeho nejznámější alias. V roce 2008 přesídlil z New Yorku do Berlína, kde se stal rezidentem slavného Berghainu. Spolu s Regisem produkovali jako Portion Reform a dokonce vydali před 17 lety album The Supreme Negative, které patří k tomu nejlepšímu, co techno tehdy nabízelo.

První sólové album pod aliasem Function vyšlo před necelými dvěma lety právě na Ostgut Ton a nyní nadešel čas, aby David dostal možnost být součástí série mixů vázající se k Berghainu. Tracklist k Berghain 07 ještě nebyl zveřejněn, byly ale oznámeny dvě supportující EP, které k těmto mixům pravidelně vychází. Objeví se na nich produkce od Luka Slatera, Steva Bicknella nebo Zaka Khutoretskyho. Obě EP vyjdou stejně jako mixovaná kompilace 18. května.

Poslechni si: Function live in the Boiler Room Berlin (2013)

Tracklist:

Part 1:
A1 Steve Bicknell - Odyssey #1
A2 Post Scriptum - Human Timescales
B1 L.B. Dub Corp - So Much
B2 Blue Hour - Parallels

Part 2:
A1 Cassegrain & Tin Man - Oxide
A2 Inland - Sca Fell
B1 DVS1 - Electric
B2 Steve Bicknell - Odyssey #2

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně