První jména letošního Tomorrowlandu

Letní měsíce se nám každým dnem blíží víc a víc a s nimi také plánování letních festivalů. Bezpochyby jednou z nejatraktivnějších tanečních událostí letošního léta bude třídenní festival Tomorrowland, který se uskuteční tradičně v krásné rekreační oblasti De Schorre na okraji města Boom.

17.3. 2015 16:50:36 | informace | Langy

O vstupenkách jsme vás již informovali a organizátoři prozatím zveřejnili jen několik málo jmen, která na tomto obřím festivale vystoupí. Pro ty, kteří dění na přípravách nesledují pravidelně, je tu malé seznámení s prvními letošními jmény.

V pátek na Tomorrowlandu zahrají např. Carl Cox, Dubfire, David Guetta, Avicii, Alesso, Cajmere, Jamie Jones, Solomun a mnoho dalších. Druhý festivalový den, tedy sobota, nabídne návštěvníkům hudební nadílku od lidí jako Armin van Buuren, Yves V, Sven Väth, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Axwell, Ingrosso a další. A poslední třetí den bude festival hostit jména jako Tiësto, Robin Schulz, Dave Clarke, Hardwell, Richie Hawtin, Matador, Justin James a mnoho dalších.

Pokud patříte mezi ty, kterým se podařilo v předprodeji včas zajistit vstupenky, můžete se těšit na jeden z nejlépe připravených festivalů světa. Po hudební stránce si přijde na své opravdu každý. Kromě electro a progressive house music Tomorrowland nabízí i hudbu ve stylech trance, techno, tech­house a nechybí ani silné zastoupení harder styles scény. To vše o víkendu v termínu 24.­26.7.2015.

Video: Tomorrowland 2014 (Official Aftermovie)

PARTYINFO

Tomorrowland

24.07.2015 - 26.07.2015 De Schorre, Boom
DJs: Carl Cox, Dubfire, David Guetta, Avicii, Alesso, Cajmere, Jamie Jones, Solomun, Armin van Buuren, Yves V, Sven Väth, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Axwell, Ingrosso, Tiësto, Robin Schulz, Dave Clarke, Hardwell, Richie Hawtin, Matador, Justin James etc.
Cena: 262,5 - 482 (VIP) €
REKLAMAREKLAMA