Max Graham supportuje remix od českého producenta Andre Lesu

Známý světový DJ a osobnost elektronické scény Max Graham supportoval remix od českého producenta Andre Lesu ve své Cycles Radio show, která je braná jako jedna z nejpopulárnějších na světě.

5.3. 2015 08:50:14 | informace | rave

Po dlouhé době to tedy vypadá, že Česká republika má svého zástupce mezi světovou techhousovou producentskou elitou. Když se podíváte a poslechnete poslední Andreho releasy, tak jsou tím jenom důkazem. Jeho lednový release se Sergiem Pardem na Phunk Traxx records, labelu patřícímu dvojici Phunk Investigation, byl doporučen personálem Beatportu (mezi Staff Picks) dokonce 6 týdnů.

Svým debutovým EP na labelu Yaiza records se zařadil po bok producentů jako je Nicole Moudaber, Carl Cox atd... Několik dalších releasů na Yin Yang nebo Decide Muzik Concept bylo doporučeno Beatportem a jejich společné EP s Tomas Drex dostalo tu největší možnou podporu Beatportu a to velký banner v techno

Pro rok 2015 má podepsané největší světové labely jako Blanco y Negro music, legendární Bush records, Yin Yang, Perfekt Groove, Monique Musique, Kool Katz, Neptuun City, No-logik, Decide, Jekos Music, Family Grooves, Patent Skillz atd. . .

Andre je poslední roky zavřený nonstop ve studiu a je to vidět....určitě se vyplatí tohoto českého producenta do budoucna sledovat.

Poslechni si: Max Graham @ CyclesRadio 195

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA