Matrixx představil line­up pro Emporium ­ Land of The Rising Sun

Festivalová sezóna roku 2015 se blíží a s ní i jedenáctý ročník nizozemského festivalu Emporium. Matrixx patří v Nizozemsku k nejlepším klubům a každoročně organizátoři tamních klubových parties pořádají i vlastní festivaly.

2.3. 2015 16:25:46 | informace | Langy

Jedním z nich je právě Emporium. Koná se vždy poslední víkendovou sobotu v květnu a párty má vždy nějaké téma. Návštěvnící se tak mohou těšit na dekorace, které nám přiblíží život na dálném východě, tématem bude „Země vycházejícího slunce“.

Organizátoři postupně v několika etapách prozradili jména, která na letošním ročníku vystoupí. Připraveno bude celkem 9 stageí, na kterých zahrají jména jako Ummet Ozcan, Steve Aoki, La Fuente, Billy the Kit, Airscape, Alexander Popov, Mark Sixma, Orjan Nilsen, Fisherman & Hawkins, 2000 and One a mnoho dalších zástupců stylů house, techno, electro a trance.

Festival se koná v rekreační oblasti Berendonck u městečka Wijchen přímo na plážích a přilehlých místech nádherného jezera. Emporium je rozdělen na dvě poloviny, ta druhá patří hard dance stylům elektronické taneční hudby. Tady se můžeme těšit na jména jako Bass Modulators, Partyraiser, Frequencerz, Darkraver, Code Black, Balistic, Mental Theo, Neophyte, Thera a mnoho dalších zástupců hardstyle, raw, hardcore a freestyle scény.

Odkazy:

Festival se uskuteční v sobotu 30. května v čase od 12:00 hodin. Cena základní vstupenky je stanovena na 55 EUR. Koupíte ji zde.

Video: Emporium 2015 - Land of the Rising Sun - Trailer

Video: Emporium 2014 - The Roman Empire - Official Aftermovie

PARTYINFO

Emporium: Land of The Rising Sun

30.05.2015 , Wijchen
DJs: Ummet Ozcan, Steve Aoki, La Fuente, Billy the Kit, Airscape, Alexander Popov, Mark Sixma, Orjan Nilsen, Fisherman & Hawkins, 2000 and One, Bass Modulators, Partyraiser, Frequencerz, Darkraver, Code Black, Balistic, Mental Theo, Neophyte, Thera etc.
Cena: 55 €
REKLAMAREKLAMA