Mrkni se na line upy pro 8. týden

Jaký bude tento víkend? Samí staří známí: John B, Christian Wünsch, Mark Broom a Claptone. Tak vybírej!

20.2. 2015 08:20:12 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.2. 2015

Break the rules

Vsetín, Beseda

20.00 - Ramires
21.00 - Sandbow
22.00 - Fallen Gemini
23.00 - Siso
00.30 - John B
02.00 - Dualscript
03.30 - Doubleyou

20.2. 2015

Cema Cema Techno Party n. 1

Praha, Cema Cema

22.00 - Czscream
23.30 - Tokatko
01.00 - Makarov + Flyplender
02.30 - Kret
04.00 - Golpe
05.30 - T-Mass
07.00 - Michal Macewicz

20.2. 2015

Claptone

Praha, Roxy

22.00 - Eddie Mur
23.30 - Lumiere
01.00 - Claptone
03.00 - Fatty M
06.00 - konec

20.2. 2015

Dirty Trip 10

Brno, Perpetuum

21.30 - Carl W
22.30 - Upgrade
00.00 - Survey Petticoat
01.00 - Spiriakos
02:00 - Tools Project
04.00 - Dazy + Neeƒ´o

20.2. 2015

DNB DNA: LIR Warm up

Brno, Favál

21.00 - Dirty Dicks
23.00 - Halbax
00.30 - Bifidus Aktif
02.00 - Hrr.nec
03.30 - Zaion

20.2. 2015

Duckout

Praha, Storm

21.00 - Azurit
22.00 - Krowak
23.00 - Dreadlocker
00.00 - N.e.d
01.00 - Macky Gee
02.30 - Grindaway
03.30 - Mersi

20.2. 2015

Electro Swing v Turbíně vol. 2

Boskovice, Turbína

21.00 - Trajan
22.00 - Fredd Flock
02.00 - Trajan
03.00 - Fredd Flock

20.2. 2015

House Factory Live!

Ostrava, Fabric

21.30 - Martin Gredner
23.00 - Namaas + Vít Gula
00.30 - Martin Gredner
01.30 - Ali Wilson
03.00 - Angry Beats
04.30 - Lumír Mořkovský aka Lum X

20.2. 2015

Christian Wünsch Meganite

Praha, Pekelnej Bar

21.00 - Twin + Dunstan Drummer
23.30 - Agent
01.30 - Christian Wünsch
03.30 - B.One.K
05.00 - Lamycz + Shimita
06.30 - konec

20.2. 2015

Tape Jam: Out of box!!!

Ostrava, La Cachimba

21.00 - Wosa
22.30 - Dixxon
00.00 - Juran Honek
01.30 - BobTape

21.2. 2015

16 years of JZD promotion

Valašské Klobouky, Kravín

20.00 - Matthiass
21.00 - PapiOil + Styrax
22.00 - Naoki Uda
23.00 - Kaisersoze
00.00 - Mark Broom
01.30 - Toky
03.00 - Martini + Siki
04.30 - konec

21.2. 2015

Indigo

Brno, Perpetuum

21.30 - subsist
23.00 - det clash
00.00 - skank
02.00 - subsist
03.00 - det clash

21.2. 2015

Planet Blue Night

Brno, Favál

21.00 - Casper
22.30 - Chicko
00.00 - Ejczka
01.30 - Gappeq
03.00 - Ink Flo
04.30 - all stars

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně