Taneční konec zimy na Valašsku

Zima je stále v plném proudu, a tak je ten nejlepší čas vyrazit do klubů. I když se to nedá porovnávat s hvězdným programem v Roxy, přeci jen je konec února v těchto končinách velice zajímavý a na lákavá jména více než příjemný. Pojďme si chystané akci trochu přiblížit…

19.2. 2015 06:19:34 | life style | Pstruh

techno na Valašsku [foto: Adam Gargulak]

Break the rules

Silný zářez do d´n´b pažby proběhne 20.2. na Vsetíně, kdy bude mít premiéru v Beseda klubu nový večírek Break the rules. A hned na první vydání dorazí zakladatel labelu Beta recordings, u nás velice známý a populární DJ a producent John B. Pro mnohé velká výzva proč si udělat cestu právě na Vsetín.

JZD promotion opět oslavuje

16 let je pěkná doba na fungování hudební agentury. JZD promotion se toho letos dožila. A tak všem fanouškům servíruje další hvězdné jméno. 21.2. do Valašských Klobouk na Kravín dorazí Angličan Mark Broom. A že to bude slušný techno večírek, potvrzují i další gratulanti Toky, Kaisersoze a Naoki Uda.

Video: JZD Promotion 15 Years Anniversary with Cristian Varela

Clubbing Runway

První díl housové párty Clubbing Runway se uskuteční 27.2. v Beseda klubu na Vsetíně. A pokud máte rádi atmosféru akcí z dob minulých s dekoracemi, projekcí, ovocnými bary, míchanými drinky nebo dárky u vstupu, tak právě tento večírek je pro Vás. Peter Damage slaví narozeniny a mezi hosty nechybí brněnský Mediumike, vsetínský mistr mixu DJ 911 nebo David Farway.

Ultimate Bass přitvrdí

Posledním tipem, bude zlomený večírek Ultimate Bass ve vsetínském Bunkr klubu. Tam 13.3. dorazí v dnešní době asi nepopulárnější český „metalový“ DJ a producent se specifickýmdrumandbassovým soundem Jindřich Brejcha alias Forbidden Society, jehož jméno je známo daleko, předaleko za hranicemi naší země.

Uvidíme se tam :-)?

PARTYINFO

16 years of JZD promotion

21.02.2015 Kravín, Valašské Klobouky
DJs: Mark Broom, Toky, Kaisersoze, Naoki Uda, Martini, Siki, Papioil, Styrax, Matthiass
Cena: 190 (pro FB) / 240 / 300 (VIP)
REKLAMAREKLAMA