Christian Wünsch a Dadub rozduní Prahu

Únor plný techna v Praze pokračuje. Po Mosaik se Samuelem Kerridgem v Neone a anglickou dvojkou Scuba, Boddika v Roxy se v pátek 20. 2. 2015 uskuteční dvě party, každá svým zaměřením oslovující jinou skupinu vyznavačů techna.

14.2. 2015 19:16:35 | informace | finch

Christian Wünsch a Dadub rozduní Prahu

Série akcí s názvem Meganite je určena spíše pamětníkům a partypeople, kteří to mají rádi pěkně od podlahy :). Do Pekelného Baru, kde se konaly předchozí tři díly, na kterých se představili matadoři světové techno scény Marco Zaffarano, Mario Ranieri a CJ Bolland, tentokráte dorazí španělský DJ a producent, kterého znalým netřeba představovat. Christian Wünsch se se svým livkem nejednou představil i českému publiku, vůbec poprvé před dlouhými čtrnácti lety na jednom z dílů legendární brněnské halovky, BassBlaster Diffusion. Má na kontě více než sedmdesátku desek a nespočet remixů na labelech jako Pole Recordings, Music Man, Semantica či vlastních Tsunami a Nine Records. Support obstarají domácí legenda Agent, dále B.One.K, Lamycz vs. Shimita a Twin.

CHRISTIAN WÜNSCH" highlights XXX VAN VAS en Reverse

Naproti tomu příznivci propracovanějšího, místy až experimentálního zvuku, zcela jistě zamíří do MeetFactory, mou maličkost nevyjímaje. Zde se představí italské duo Daniele Antezza a Giovanni Conti, známější pod svým uměleckým jménem Dadub. Pánové budou hájit barvy berlínského labelu Stroboscopic Artefacts, kde vydali většinu své dosavadní produkce včetně alba You Are Eternity, a kde veškeré vycházející skladby od ostatních producentů prochází finálním masteringem právě pod jejich dohledem. Těšit se tak můžeme na technicky a zvukově vybroušené vystoupení na pomezí techna, ambientu a dubu, navíc prodloužené na celých sto minut, doplní je domácí Sinnan a Wittner & Strctr.

Dadub Boiler Room Berlin Live Show

Tak co, kam vyrazíte vy? :)

PARTYINFO

Untitled Session

20.02.2015 MeetFactory, Praha
DJs: Dadub (live), Sinnan, Wittner + Strctr
REKLAMAREKLAMA