Berlin Festival 2015 oznamuje line-up

Underworld, Dixon, Richie Hawtin, Tiga a mnozí další potvrdili svou účast na jubilejní desáté edici Berlin Festivalu, které se odehraje v Arena Parku v Kreuzbergu.

12.2. 2015 16:47:46 | informace | Carl W

Musíme předem doplnit, že loňský ročník jednoho z nejoblíbenějších berlínských eventů se vyprodal a pořadatelé čekají to samé i tento rok. Z letoška vytáhneme z line-upu Fritze Kalkbrennera, Underworld, Richie Hawtina, Dixona a mohli bychom i mnohé další. Každopádně všechny zatím oznámená jména si můžete prohlédnout níže. Ano, říkáme zatím, line-up ještě není uzavřený a několik zajímavých jmen a projektů ještě jisto jistě přibude. Celkem by nás tři dny na konci května mělo čekat 10 pódií, včetně jednoho na lodi. Vstupné se už nyní v rámci limitované edice early bird tiketů prodávají za 69€ (cca 2.000,-), po jejich vyprodání bude o deset euro dražší.

PARTYINFO

Berlin Festival 2015

29.05.2015 - 31.05.2015 Arena Berlin & Glashouse, Berlin
Live: Underworld, Âme, Ten Walls, Marek Hemmann, Recondite
DJs: James Blake, Róisín Murphy, Richie Hawtin, Fritz Kalkbrenner, Seth Troxler, Carl Craig, Robert Hood, Rudimental, Dixon, Tale Of Us, Chet Faker, GusGus, Tiga, Twin Shadow, Atari Teenage Riot, Howling, Kelela, Sylvan Esso, Pan-Pot, Ellen Allien, Westbam, Tiefschwarz, Zebra Katz, Ratking, Shlohmo, Tourist, Yung Lean, Purple, La Fleur, Valentina Lisitsa, Avi Avital, Marco Resmann, DJ Ipek, Eva Be, Clé
Cena: 69 / 79 €
REKLAMA



REKLAMA