Line-­up pro Mayday 2015

Matka všech „rave“ se po roce opět vrací a organizátoři fanouškům prozradili letošní line­up. Při pročítání uvedených jmen si určitě všimnete, že v letošním seznamu nefigurují žádná velká komerční jména.

10.2. 2015 21:26:53 | informace | Langy

Přesto je tato párty dostatečně silným lákadlem nadcházející jarní párty sezóny. A na koho se můžeme těšit? Technaři si smlsnou, zahrají Adam Beyer, Felix Kröcher, Klaudia Gawlas, Len Faki, Alan Fitzpatrick a další. Tahle jména rozhodně stojí za poslech. Hard dance scénu silně zastoupí např. dvojice Bass Modulators, Headhunterz, Code Black, Korsakoff, Mad Dog nebo Rotterdam Terror Corps live.

Klasikami nás budou zásobovat legendární Dr. Motte, Yves Deruyter z Belgie nebo Jam (ano ten z projektu Jam & Spoon). Dále na domácí halovce nebude chybět ATB, Talla 2XLC a Friends of MayDay live. Tahle párty každoročně nabízí šiřší spektrum elektronické taneční hudby a různé žánry si můžeme vychutnat i letos. K tomu připočteme kvalitní organizaci a neskutečnou podívanou v podobě dech beroucích lasershow v hlavní aréně.

MayDay s podtitulem „Making Friends“ se uskuteční ve čtvrtek 30.04.2015 od 19 do 9 hodin ráno. Místem konání je tradičně Dortmund a komplex Westfalenhallen. Cena vstupenek je v předprodejích 58 EUR, na místě pak 68 EUR. Vyrazíte? My rozhodně ano.

Video: Mayday 2014 Aftermovie

PARTYINFO

MayDay 2015 Making Friends

30.04.2015 Westfalenhallen, Dortmund
Live: Friends of MayDay, AKA AKA & Thalstroem, BMG, Jam aka Jam & Spoon, Negative Audio, Rotterdam Terror Corps
DJs: Adam Beyer, Felix Kröcher, ATB, Klaudia Gawlas, Mad Dog, Len Faki, Dr. Motte, Robin Schulz, Talla 2XLC, Yves Deruyter, Code Black, Headhunterz etc.
Cena: 58 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně